People in Need - Člověk v tísni


Pomoc Ukrajině Rozvojová spolupráce

SOS Ukrajina

Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.

Přispějte na SOS Ukrajina ještě dnes!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (106)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Klid, Mír a svobodu Ukrajině!

Jaroslav Krupica
1 000 Kč

Doufám, že nedojde k nejhoršímu.

Jana Kučerová

Moc děkujeme Člověku v tísni za jeho práci a nasazení.

Zuzana Lenochová
1 000 Kč

Vďaka

Dárce

Co mohu pomohu, co nemohu přenechám Bohu.

Ivana Vagenknechtová

Díky za Vaše aktivity.

Leo Šklubal
3 000 Kč

Situace na Ukrajině mne mrzí… snad alespoň to málo pomůže. Děkuji, že děláte tak záslužnou práci!

Jana Chalupová
500 Kč

Díky ČvT za pomoc Ukrajině

Barbora Ungerová
500 Kč

Držím pěsti!

Klára Pobudová

Děkuji, těm co pomáhají, že to udělají za mne. Držím Vám palce i celé Ukrajině aby se válka nekonala a byly ukončené i lokální boje, aby se místní měli lépe jako ve 21. století.

Iveta Šemíková
1 000 Kč