Charita Česká republika


Děti, mládež, rodina Zdraví

Tříkrálová sbírka

Výnos Tříkrálové sbírky z největší části tradičně putuje na podporu lidí v nouzi žijících na území ČR. Jde o různé formy pomoci pro nemocné, osoby se zdravotním postižením, seniory, matky s dětmi v tísni a další. Sbírka podléhá předem daným pravidlům pro rozdělení výtěžku.

Tříkrálová sbírka

chci darovat
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Tříkrálovou sbírku pořádá každoročně Charita Česká republika. Skupinky koledníků, doprovodné akce i distribuci pokladniček organizují jednotlivé místní Charity, často ve spolupráci s farnostmi, školami či různými mládežnickými organizacemi.
Úspěch celé sbírky závisí na aktivitě tisíců lidí ve všech koutech republiky, často i v obcích o několika desítkách obyvatel.
Tříkrálová sbírka je největší dobrovolnickou akcí u nás. Koledování probíhá v první polovině ledna, ale na účet Tříkrálové sbírky můžete přispívat celý rok.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Milí dárci, informace o využití Tříkrálové sbírky 2020 najdete na tomto odkazu: https://www.trikralovasbirka.cz/vyuziti-sbirky-2019/ Děkujeme vám za podporu. 

Založení projektu

Podpoříme dobrou věc :)
Barbora Ištvánková
1 000 Kč
Přispíváme každý rok. Líbí se mi, že je jasně řečeno, na co peníze půjdou, a že tyto peníze jsou určeny pro potřebné lidi v našem regionu.
Jan Papež
500 Kč
Děkujeme všem tříkrálovým koledníkům! :-)
Vít Půlkrábek
1 000 Kč
cena ze šachového turnaje OPEN Skalka
Józef Wąsik
500 Kč
Přeji všem hodně štěstí v roce 2019.
František Lesniak
500 Kč
dobrý den - myslela jsem že budu automaticky pro bankovní převod převedena do svého bankovního účtu a platbu jen potvrdím - to se nestalo a musím jít vše zařídit fyzicky což bude složitější - neva
Monika Štorchová
100 Kč
Výtěžek z benefičního koncertu.
Chrámový sbor Votice
4 000 Kč
500.- na dobrou věc manželé Zdichovi
Martin Zdich
500 Kč
☺️
Tomáš Kracík
300 Kč
"Král jim odpoví: ‚Amen, říkám vám, že cokoli jste udělali pro nejmenšího z těchto mých bratrů, to jste udělali pro mě.‘" Matouš 25:40
Jan Suchan
300 Kč