Nadační fond Ozvěna


Lidé s postižením Osvěta a poskytování informací

činnost Nadačního fondu Ozvěna

Nadační fond Ozvěna je součástí příběhu více než 180 rodin po celé ČR. Na pomoc dětem se sluchovým postižením se nám už povedlo sehnat a rozdělit miliony Kč. Všechny peníze, které seženeme od sponzorů rozdělujeme rodinám dětí, které to potřebují. Na samotný provoz Nadačního fondu sháníme prostředky z grantů, prodejem propagačních předmětů i jinak. I přesto, že jsme se zařídili velmi úsporně, sehnané peníze na provoz nestačí. Prosíme pomozte nám pomáhat. Přispějte na provoz Nadačního fondu Ozvěna. Děkujeme Vám!

Podpořím činnost Nadačního fondu Ozvěna

Svým příspěvkem podpoříte činnost Nadačního fondu Ozvěna a pomůžete mu tak pomáhat dětem se sluchovým postižením. Děkujeme Vám!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Život se sluchovým postižením je pro člověka se zdravým sluchem nepředstavitelný stav. Nemožnost komunikace, obtížná orientace v prostoru, ale i mezi lidmi, velmi obtížné nebo zcela nemožné mluvení jsou jen některé z velkých překážek, které těmto lidem brání v běžném životě. V dětství, kdy se osobnost člověka teprve utváří, učí se všemu, co pro život potřebuje, je sluch zcela zásadní.

Existuje celá řada pomůcek, které mohou dětem se sluchovým postižením alespoň trochu usnadnit jejich složitou a namáhavou cestu na startu života a umožnit jim integraci do společnosti, vzdělávání, nabídnout jim rovnocennou šanci na běžný život.

Kvalitní sluchadla, baterie pro jejich napájení a další pomůcky jsou velmi nákladné a mnoho rodin si jejich pořízení pro své děti nemůže dovolit. A proto je tady Ozvěna. Prostřednictvím grantových projektů, darů od partnerů, sponzorů či pořádáním benefičních akcí shromažďuje finanční prostředky, které konkrétně a transparentně rozděluje konkrétním rodinám na konkrétní pomoc.
Pomáháme transparentně, konkrétně, bezpečně.
Přidejte se prosím a podpořte nás.

Více informací na www.ozvena.org.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za to, co děláte 🙏

Kristina Kloubkova

O vašem fondu jsem se dozvěděla z práce a mrzí mě, že, jsem to nevěděla dříve. Mám doma syna, který kvůli částečné ztrátě sluchu musí nosit sluchadla a vím kolik to dá práce. Moc ráda vám budu pomáhat.

Dárce

:)

Vladislav Hejl
250 Kč

Moc si vážím Vaší práce. Alena Průchová

Dárce

Doufám, že i to málo pomůže.

Simona Poláková
100 Kč