Diecézní charita Brno


Sociálně znevýhodněné skupiny AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

PŘISPĚJME NA POTRAVINY TĚM NEJPOTŘEBNĚJŠÍM

Díky Vašemu daru v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč zvládneme zabezpečit materiální pomoc lidem v nouzi napříč všemi službami Oblastní charity Žďár nad Sázavou i těm, kteří nyní nejsou příjemci naší péče, přesto naše služby potřebují.

20 500 Kč

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pomoc je v současné době určena také těm, kteří se vlivem nouzového stavu potýkají s výpadky příjmů a také rodinám s dětmi, které trápí vysoké náklady na celodenní stravu. Tuto pomoc poskytujeme prostřednictvím Charitní záchranné sítě, jejíž pracovníci působí na celém území okresu Žďár nad Sázavou (Žďársko, Bystřicko, Velkobítešsko, Novoměstsko a Velkomeziříčsko).
 
BALÍČKY S POTRAVINAMI A ZÁKLADNÍMI HYGIENICKÝMI POTŘEBAMI
  • pro jednotlivce 200 Kč
  • pro menší rodinu 500 Kč
  • pro rodinu s větším počtem děti 1000 Kč
Váš dar pomůže zabezpečit základní potřeby mnoha lidí v okrese Žďár nad Sázavou a překonat jim toto těžké období. DĚKUJEME.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou poskytuje nyní v období nouzového stavu svou péči a podporu zejména v rámci terénních služeb, a to pro širokou škálu uživatelů (od rodin s dětmi, mládeže, lidí s mentálním či zdravotním postižením, duševním onemocněním až po seniory v rámci pečovatelské, zdravotní a hospicové služby).
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Buh s Vami.

Martin Vesely
1 000 Kč

Děkuji za vaši pomoc potřebným 💕

Naďa Torie Svoboda
1 000 Kč