Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Jana N. Neumanna

Hospic je zařízením, jež pečuje o pacienty v terminální fázi jejich onemocnění. Poskytuje paliativní lékařskou péči těm, u nichž vítězná medicína vyčerpala všechny své možnosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) definuje tuto péči jako „aktivní komplexní péči o pacienty, jejichž onemocnění již nereaguje na kurativní léčbu. Stěžejní je kontrola bolesti a dalších symptomů, psychologických, sociálních a duchovních potíží. Cílem paliativní péče je dosažení nejlepší možné kvality života pacientů a jejich rodin". Při přijímání pacienta je mu garantováno, že: - nebude trpět nesnesitelnou bolestí - v posledních chvílích nezůstane osamocen - za každých okolností zůstane zachována jeho lidská důstojnost

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Váš dar pomůže zlepšit péči o těžce nevyléčitelně nemocné a umírající.
Veřejná sbírka je povolena rozhodnutím KUJCK 47834/2020 na "Shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Jana N. Neumanna, např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice."
Příspěvky od dárců jsou z účtu Nadace Via, jako provozovatele portálu Darujme.cz, pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 180 434 606/0600.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Velký dík Vám a Vaší práci!

Miroslav Křížek

Tímto pravidelným příspěvkem chci ještě jednou z celého srdce poděkovat za lidský a citlivý přístup a úžasnou péči o mou maminku p. Pohnětalovou i za nesmírně empatický přístup k nám pozůstalým. Děkuji

Iva Klivanová

Slovy nelze vyjádřit, co pro mě znamená, když vím, že je moje maminka v tak úžasné péči příjemných, milých a ochotných lidí.

Iva Klivanová

Můj příspěvek je poděkováním za pomoc a citlivý přístup v těžkých chvílích.

Romana Hodinová

s láskou z Cjlumu

Dalibor Zikeš

❤️

Vladimira Hojdekrova
500 Kč

Na kotelnu, ať se daří a máte teplo.

Oskar Kříženecký
3 000 Kč

Moc děkujeme...

Anna Čmejrková
3 000 Kč

Srdečné díky za vše, co děláte.

František Feferle
5 000 Kč

Dobrý den,velice Vaší práci odivujeme a moc děkujeme za vše co pro nemocné na poslední cestě životem a rodině dáváte . Veliký respekt celému vašemu týmu.
Manželé Tesařovi

Zdenek Tesař
1 100 Kč