Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Jana N. Neumanna

Hospic je zařízením, jež pečuje o pacienty v terminální fázi jejich onemocnění. Poskytuje paliativní lékařskou péči těm, u nichž vítězná medicína vyčerpala všechny své možnosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) definuje tuto péči jako „aktivní komplexní péči o pacienty, jejichž onemocnění již nereaguje na kurativní léčbu. Stěžejní je kontrola bolesti a dalších symptomů, psychologických, sociálních a duchovních potíží. Cílem paliativní péče je dosažení nejlepší možné kvality života pacientů a jejich rodin". Při přijímání pacienta je mu garantováno, že: - nebude trpět nesnesitelnou bolestí - v posledních chvílích nezůstane osamocen - za každých okolností zůstane zachována jeho lidská důstojnost

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Váš dar pomůže zlepšit péči o těžce nevyléčitelně nemocné a umírající.
Veřejná sbírka je povolena rozhodnutím KUJCK 47834/2020 na "Shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Jana N. Neumanna, např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice."
Příspěvky od dárců jsou z účtu Nadace Via, jako provozovatele portálu Darujme.cz, pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 180 434 606/0600.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Zasílám pozdrav pro paní Ludačkovou
Děkuji M.

Martin Oudes
300 Kč

Děkuji vám za vaši obětavou a nikdy nekončící práci. Přeji vám všem hodně zdraví
a sil do nového roku.

Rybák

Jan Rybák
2 000 Kč

hodně síly a energie vašim zaměstnancům v teto nelehké době

Petr Novotny
100 Kč

Děkuji za vzornou péči o mého otce, který u vás strávil v srpnu 2014 posledních 10 dní svého života. Odešel důstojně a já jsem mohla být do posledního okamžiku s ním. Přeji všem zaměstnancům klidné svátky a hodně zdraví a sil v novém roce.

Dagmar Němcová
1 000 Kč

Ze srdce děkujeme, že jste se před pěti lety o dědečka postarali v jeho posledních chvílích. Dnes by slavil 92. narozeniny, ale v našich srdcích je stále.

Andrea Němcová
1 000 Kč

Upřímně a z celého srdce děkuji za všechno, co pro tenhle svět děláte. Jste neuvěřitelně a nepřekonatelně úžasní!

Dárce

Moc vám děkuji za obdivuhodnou péči o vaše klienty mezi které patřil i náš otec Pavel Straka. Přeji vám požehnané vánoční svátky a šťastnější rok 2021. Děkuji.

Anna Čmejrková
7 000 Kč

malá odměna za to, co děláte

Vladimír Dolejšek
1 000 Kč

Hodně sil a co nejklidnější svátky.

Dárce
200 Kč

Tímto vás zdraví a sílu vyprošují Školské sestry z Budějovic!

Dárce