Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Jana N. Neumanna

Hospic je zařízením, jež pečuje o pacienty v terminální fázi jejich onemocnění. Poskytuje paliativní lékařskou péči těm, u nichž vítězná medicína vyčerpala všechny své možnosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) definuje tuto péči jako „aktivní komplexní péči o pacienty, jejichž onemocnění již nereaguje na kurativní léčbu. Stěžejní je kontrola bolesti a dalších symptomů, psychologických, sociálních a duchovních potíží. Cílem paliativní péče je dosažení nejlepší možné kvality života pacientů a jejich rodin". Při přijímání pacienta je mu garantováno, že: - nebude trpět nesnesitelnou bolestí - v posledních chvílích nezůstane osamocen - za každých okolností zůstane zachována jeho lidská důstojnost

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Váš dar pomůže zlepšit péči o těžce nevyléčitelně nemocné a umírající.
Veřejná sbírka je povolena rozhodnutím KUJCK 47834/2020 na "Shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Jana N. Neumanna, např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice."
Příspěvky od dárců jsou z účtu Nadace Via, jako provozovatele portálu Darujme.cz, pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 180 434 606/0600.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkujeme, že dobří lidé pečují o jiné dobré lidi, kteří jsou většinou na konci své životní cesty. Přestože to pravděpodobně málo vidíte a cítíte, je spousta lidí, kteří Vaši práci a snahu velmi oceňuje.

Dárce
1 000 Kč

Díky za to, co děláte.

Martina Kotrchová
5 000 Kč

Děkuji za vše.

Jan Sikora
3 000 Kč

Přijměte projev mého respektu k vaší práci.

Štěpánka Dejmková
50 000 Kč

Příspěvek na přání rodiny zesnulého pana profesora Pokorného. S úctou k vaší práci děkuji za to, co děláte a hlavně s jakou láskou, a pokorou.

Dárce

Děkuji...

Libor Nechoďdomů

Malý příspěvek na vaše velké poslání.

Jan Vrtiš
100 Kč

Děkuji za krásnou konferenci 2022 plnou zajímavých informací a milých vzdělaných odborníků, kteří ví, co dělají...a hlavně -dělají to s láskou a nadšením.

Lucie Musilová
200 Kč

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za důstojné dožití naší tetičky Růženky Vobrové. Myslíme si, že s tak vřelým přístupem k nemocným, jsme se dosud nepotkali. Přejeme Vám do dalších let mnoho sil a Boží ochranu ve Vaší náročné práci. A+A Vobrovi

Antonín a Alena Vobrovi
1 000 Kč

S úctou a pozdravy karatisté Shotokan Karate Klubu Český Krumlov.

Roman Kneifl
2 500 Kč