na Štědrý večer sám.

Proč právě večeře?

Jak můžete pomoci?
pozvete jednoho souseda ke svému vánočnímu stolu – i když fyzicky sedí jinde.
🎁 510 Kč – pozvete dva sousedy
🎁 1 275 Kč – darujete celý stůl pro pět

Již po šesté společně s vámi připravujeme osamoceným seniorům a lidem bez domova hezký Štědrý večer. Pomocnou ruku v podobě štědrovečerní večeře podáváme 377 klientům Charity Prahy 7, Armády spásy, Azylového domu pro muže a ženy v Tusarově ulici a Zimního humanitárního opatření v Praze 9. Teplá večeře pro ty, kteří na ni nemají prostředky. Menu - čočková polévka s párkem, řízek s bramborovým salátem a balíček cukroví. Malá vzpomínka na život, který někteří žili….



Dříve se tradovalo, že u štědrovečerního stolu má být jedno prázdné místo pro nečekaného hosta, pocestného, tak tohle mi přijde fajn alternativa, krásné Vánoce, jistě pomůže někomu kdo tu večeři potřebuje a bude za ní rád, s láskou … naše rodina
Přeji dobrou chuť a pohodovou atmosféru na štedrovečerním setkání! 🎄
Ať chutná 😎
Děkuji, že pomáháte.
Požehnané Vánoce. A dobrou chuť. :-)
Preji vsem krasne svatky a hlavne zdravi v novem roce 2026! ❤️
Přeji hezké svátky, v novém roce pevné zdraví, více a více štědrých podporovatelů a hodně společně sdílené radosti. Díky za vaši práci, má to smysl! V dnešní době dvojnásob..
🫶
Díky za to co děláte.
Hezké Vánoce
Veselé Vánoce přeje Josefinka.