NADACE LEONTINKA


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

❤ Valentýnka pro bojovnici Natálku ❤

Když se sedmiletá Natálka narodila, vážila pouhých 505 gramů. Svůj život si musela těžce vybojovat - a bojuje vlastně neustále. A společně s ní i její rodiče, kteří neúnavně shánějí peníze na pravidelné neurorehabilitace pro Natálku. Kupte si svoji ❤ Valentýnku ❤ a pomozte spolu s námi Natálce vybojovat další důležité pokroky.

vybíráme od 13.2.2024
28 400 Kč
vybráno 44 % z 64 500 Kč

zbývá

20 dní

přispělo

40 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Natálka se narodila předčasně s dvojčátkem, bráškou Štěpánkem už ve 24. týdnu a vážila pouhých 505 gramů. Narozdíl od svého brášky si musela svůj život těžce vybojovat, což nezůstalo bez následků. Natálka má kombinované postižení všech čtyř končetin a další vážné zdravotní problémy, včetně postižení zraku.

Natálce je nyní 7 let, je to usměvavá holčička, která sice své vrstevníky nikdy nedožene, pravidelná neurorehabilitační cvičení jí ale neustále pomalu posouvají vpřed. Díky nim už Natálka konečně udrží hlavičku a dokáže lézt za svými oblíbenými hračkami, což je pro ni velký a důležitý pokrok.

"Bez těchto rehabilitací si její život nedokážeme ani představit," říkají její rodiče, kteří neúnavně shánějí peníze na finančně nákladné terapie. Jedna série speciálních neurorehabilitací stojí 64 500 korun.

Každý Váš příspěvek, každá zakoupená ❤ Valentýnka ❤ pro tuhle velkou bojovnici, Natálce pomůže zaplatit další sérii neurorehabilitací, které jí usnadní a zpříjemní její každodenní život.

Za každý příspěvek Vám ze ❤ děkují Natálčini rodiče i její milovaný bráška Štěpánek. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se dobře cvičí ;-)

Michal Švorčík
3 000 Kč

Hodně štěstí, síly a radosti ♥️

Miroslava Hlavatá
500 Kč

Pro velkou bojovnici!!

Adéla Ditrichová
200 Kč

Pro Natálku od Natálky

Kateřina Vojáčková
500 Kč

:)

Petra Popkova
500 Kč