CZ / EN

Nadace CERGE-EI


Vzdělávání a výzkum

Podpořte Konferenci EALE Prague 2023

Evropská asociace ekonomů práce (European Association of Labour Economists, EALE), nejvýznamnější evropská akademická společnost pro rozvoj teoretického a empirického výzkumu chování jednotlivců a firem na trhu práce a v dalších oblastech společensko-vědního výzkumu. Byla založena v roce 1989 s cílem podpořit rozvoj znalostí v oblasti ekonomie trhu práce a lidských zdrojů v Evropě i mimo ni. Má více než 800 členů z 25 zemí.

Podpořte Konferenci EALE Prague 2023

Uvažujete o vyšší částce?
Měli byste zájem se stát oficiálním partnerem konference?
Kontaktujte nás!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

35. výroční konference "European Association of Labour Economists" Praha, Česká republika.
 

Posláním EALE je akademický výzkum s cílem vybudovat funkčnější a udržitelnější ekonomiku, která slouží blahu jednotlivců i organizací. Věříme, že naše poslání bude pro vás hodnotné a hodné vaší podpory. Podpořte konferenci EALE

Uvažujete o vyšší částce? Měli byste zájem se stát se oficiálním partnerem konference?
V současné době hledáme finanční, obchodní a partnery z průmyslu, kteří by mohli mít zájem sponzorovat tuto konferenci a poskytnout finanční (nebo jinou) podporu při organizaci této prestižní akce. Sponzorování této významné mezinárodní konference také jistě přispěje ke zviditelnění vaší instituce v mezinárodním vědeckém kruhu. Očekáváme, že tato prestižní mezinárodní konference přiláká přibližně 400 vědců a výzkumných pracovníků z Evropy i mimo ni. Kontaktujte nás!

Konference se bude konat 21. - 23. září 2023 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy.
 


Program konference:

  • Paralelní zasedání, obsahující 3 nebo 4 krátké  (15 minut) prezentace;
  • "Poster sessions," každé s předpokládanou délkou 60 minut;
  • tři "Flash talk sessions" na následující témata: Hledání práce v 21. století, Role firem na trhu práce a Nezaměstnanost;
  • dva hlavní řečníci: Uta Schönberg (UCL) and Magne Mogstad (University of Chicago).
Na konferenci EALE uspořádá zasedání týkající se trhu práce "Job market sessions," aby tak nabídla poradenství zaměřené pro kandidáty na trhu práce v oblasti ekonomiky práce.

eale2023prague.eu | eale.nl 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu