Kverulant.org o.p.s.


Protikorupční aktivity

Zastavme billboardáře s vysokou kriminální energií

Pronajímání billboardů nikdy nebyl byznys pro hodné hochy. Hodně billboardů je postaveno na černo, nebo jim již dávno vypršelo povolení a jsou nelegální. Dva z billboardářů se ovšem svými kriminálními praktikami vymykají poměrům běžným v české kotlině. Jsou jimi v Čechách naturalizovaný Slovák Anton Fischer a jeho syn Oliver, kteří vystupují pod značkou Eurobillboard. Kverulantovým cílem je tyto parazity na veřejném prostoru zastavit a proto vyzývá k bojkotu jejich billboardů a propaguje tento článek ve vyhledávání na Google a Seznam za několik desítek tisíc korun. Pokud mu v tom chcete pomoc pošlete mu libovolný dar prostřednictvím této darovací brány. Kverulant o váš dar obratem zvýší částku utracenou na propagaci tohoto bojkotu.

vybíráme od 3.12.2022

Zastavme billboardáře s vysokou kriminální energií

Pronajímání billboardů nikdy nebyl byznys pro hodné hochy. Hodně billboardů je postaveno na černo, nebo jim již dávno vypršelo povolení a jsou nelegální. Dva z billboardářů se ovšem svými kriminálními praktikami vymykají poměrům běžným v české kotlině. Jsou jimi v Čechách naturalizovaný Slovák Anton Fischer a jeho syn Oliver, kteří vystupují pod značkou Eurobillboard. Kverulantovým cílem je tyto parazity na veřejném prostoru zastavit a proto vyzývá k bojkotu jejich billboardů a propaguje tento článek ve vyhledávání na Google a Seznam částkou 25 000 korun po dobu čtvrt roku. Pokud mu v tom chcete pomoc pošlete mu libovolný dar prostřednictvím této darovací brány. Kverulant o váš dar obratem zvýší částku utracenou na propagaci tohoto bojkotu.
9 255 Kč

přispělo

12 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

snad se některý z inzerentů chytne za nos

Petr Klement
500 Kč

Dobrý den,
děkujeme za podporu v boji proti billboardářům s vysokou kriminální energií. Zdá se, že naše kampaň nese ovoce. Tento týden schválila Sněmovna novelu zákona o pozemních komunikacích, který počítá s tím, že pokud vlastník nebo správce komunikace zjistí, že se v ochranném pásmu objevilo reklamní zařízení, obrátí se na příslušný úřad s dotazem, zda je povoleno. Pokud bude povolení chybět, bude mít povinnost ho odstranit. Vlastníka pak bude muset informovat například na internetu a poutač bude skladovat až tři roky na náklady vlastníka. Pokud si ho vlastník nevyzvedne, nechá nelegální poutač sešrotovat.
Vojtěch Razima

Kverulant.org o.p.s.

Eurobillboard je zlo! irituje mne, ze si s nimi nedokaze stat poradit. Nicte jejich zarizeni, dokud je opakovane umistovani neprestane bavit. A volejte inzerentum, zda jim neni hanba objednavat nelegalni a nebezpecnou reklamu.

Dárce
2 000 Kč

Díky vašemu a dalším laskavým darům jsme právě mohli navýšit rozpočet na promování bojkotu Eurobillboardu o 5 000 korun. Na oslovení stáváních inzerentů pracujeme. Děkujeme.

Kverulant.org o.p.s.

Antona do antona!

Alexandra Laurincová
500 Kč

Skvělé heslo! Díky za dar, zvyšujeme o něj propagaci příspěvku na Google.
Vojtěch Razima

Kverulant.org o.p.s.