Spolek Hurá na Výlet!


Senioři

Zážitky 2023

Hlavním cílem spolku v roce 2023 je pokračování v realizaci výletů a akcí pro seniory, které se od doby zahájení činnosti spolku, staly mezi seniory oblíbené. Díky vaší podpoře zvládáme vypravovat výlety a pořádat akce pro tisíce seniorů každý rok. Děkujeme!

vybíráme od 22.11.2022

Podpora spolku Hurá na výlet

8 000 Kč
vybráno 8 % z 100 000 Kč

zbývá

20 dní

přispělo

5 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Výlety pro seniory
V roce 2023 plánujeme realizovat další výlety, pro cca tisícovku seniorů.
Každý výletník dostane za symbolický příspěvek 100 korun celodenní výlet autobusem spolu s průvodcem, zdravotníkem, vstupy do památek, obědem a často i hudebním doprovodem.
Cena výletu je dotovaná a průměrné náklady na 1 výletníka jsou cca 600 Kč / výlet.
Zbylé prostředky zajišťuje spolek od dárců a partnerů a umožňujeme tak vydat se na cestu i seniorům ve složitější finanční situaci.


Čtvrtý ročník Senior Festivalu
V roce 2023 chystáme realizaci již čtvrtého ročníku festivalu.
V posledních ročnících vystoupili známí interpreti jako například Josef Zíma, Eva a Vašek, Moravanka a řada dalších zajímavých hostů jako Martin Dejdar, Pavel Nový, Tomáš Magnusek, Václav Vydra a další. 
Vstupné na festival je zdarma a obvyklá účast na něm je jeden až dva tisíce návštěvníků.
Díky předchozí navázané spolupráci s místními dopravci na Senior Festival svezeme seniory z desítek měst a obcí ze 3 krajů České republiky.


Hurá Music proStory
Prostor komunitního centra v Chrudimi, domácím městě spolku, nabízí seniorům možnost seberealizace, volnočasové a vzdělávací aktivity, koncerty, workshopy, přednášky a výstavy, sportovní aktivity a mnoho jiného.
Od otevření v roce 2019, těsně před vypuknutím pandemie, se poprvé potýkáme s naplněnými kapacitami a hojnou účastí na každém cvičení, besedě, workshopu anebo společenské akci.
S ohledem na zájem seniorů o více kulturních akcí plánuje spolek od roku 2023 vytvářet násobně větší množství těchto událostí než v minulých letech.
 


Proměňme představy ve skutečnost, děkujeme!Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu