APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Podpořte Linku pro mámy a táty v krizi

Děkujeme, že s námi pomáháte rodičům, kteří se ocitnou v akutní krizi. Váš příspěvek na Linku pro mámy a táty má obrovský smysl. Umožníte tak bezplatné a anonymní konzultace rodičům, kteří naléhavě potřebují odbornou pomoc. Díky vám už na svou krizi nebudou sami.

vybíráme od 1.12.2022
194 243 Kč
vybráno 144 % z 135 000 Kč

přispělo

216 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
DARY VYBRANÉ NAD CÍLOVOU ČÁSTKU 135 000 Kč budou využity na další poradenství a konzultace pro mámy a táty. Čím vyšší výtěžek sbírky, tím více rodičů budeme moci podpořit.

  • Ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že budu mít jednou nálepku „rozvedená paní“... Vdaná jsem byla 10 let, narodily se nám dvě úžasné dcery. Bohužel na veškerou péči o ně jsme byli sami, k tomu se postupně přidávaly komplikace. Starší dceři diagnostikovali lehkou formu ADHD, mladší možnou epilepsii. S manželem jsme začali být vyčerpaní a odcizili jsme se. Celá situace se vystupňovala, když mi oznámil, že odchází. Útočiště našel v náručí mladé asistentky z práce. Až v tu chvíli přišlo to pravé peklo, na vše jsem zůstala úplně sama. Pak jsem dostala tip na Aperio a bylo to to nejlepší, co se mi v životě přihodilo. Potkala jsem odborníky, kteří se mi s ochotou o velkou dávkou citlivosti věnovali a podporovali mě. Zpětně vidím, že jsem si celou svou situaci ztěžovala právě tím, že jsem se styděla někomu svěřit a říct si o pomoc… DĚKUJI! klientka Aperia K. L.
Bezmoc, smutek, nepochopení, naštvání. To všechno zažívají rodiče v krizových životních situacích. Rozchod, rozvod, výchovné problémy, domácí násilí. V takových chvílích je pro ně těžké být tu pro své děti. Akutně potřebují podporu, pochopení, zorientovat se v tíživé situaci. V tom jim pomáhá Linka pro mámy a táty – bezplatně, anonymně a s otevřeným srdcem.


Děkujeme za vaši podporu. Váš dar pomůže změnit život mámám a tátům, někdy i celé rodině. Provoz Linky pro mámy a táty je financován částečně granty, od dárců a dárkyň potřebujeme aktuálně vybrat 130 000 Kč. Čím vyšší výtěžek sbírky, tím více rodičů budeme moci podpořit.

Díky podpoře našich partnerů získáme ke každým 300 Kč dalších 1000 Kč na poradenství pro rodiny v krizi. 
 
Nezapomeňte, váš dar si můžete odečíst z daní. Pro rok 2022 byl zvýšen limit pro odpočet darů a to až do výše 30 % základu daně.

  • Jsme úplně normální rodina. Narodily se nám dvě děti brzy po sobě. Problémy s kojením, stres, únava, náročné šestinedělí. Náš partnerský vztah se začal rozpadat. Čekali jsme, že rodičovství na plný úvazek bude náročné. Ale bylo nám těžko, oba jsme ve vztahu trpěli. Snažili jsme se to zvládnout sami, ale nevěděli jsme jak. Naštěstí tu bylo Aperio. Terapeutka Slávka nám zachránila manželství a našim dětem rodinu a budoucnost. Poskytla nám pocit bezpečí, kdy jsme s mužem našli sami sebe a uvědomili si, že se milujeme. Znovu jsme objevili půdu pod nohama. Děkuji a jsem vděčná, že Aperio existuje. Prosím, podpořte ho, aby tu mohlo být i pro další rodiče. Míša F., klientka Aperia

  • Na jaře jsem udělala velké rozhodnutí. Po 18 letech jsem opustila svého muže. Nebyl to impulzivní krok, ale důsledek mnoha neshod, které jsme poslední roky měli. Cítila jsem velkou zodpovědnost a obrovskou tíhu. Rozhodovala jsem totiž za nás za oba a naše dvě malé dcery a věřím, že i za naši spokojenou budoucnost. Aperio mě hodně podpořilo. Poradkyně Silva mi pomohla zorientovat se v úplných začátcích. Poradila mi, jak komunikovat s manželem a jak o situaci mluvit s dětmi, abychom jim co nejméně ublížili. A také, jak se postarat o sebe. Cítila jsem velkou úlevu. Podpora Aperia byla k nezaplacení. Přála bych si, aby každý rodič v mé situaci měl možnost ji využít. Lucie M. L., klientka Aperia
Děkujeme, že jste tu pro rodiče. Ohromně si toho vážíme!

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Alžbětu Kofránkovou, e-mail: alzbeta.kofrankova@aperio.czPodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za to, co děláte a pro koho to děláte.
Jana

Jana Brabcová

Jano, díky moc!

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

každý roku alespoň malou částku....ať se daří

Kateřina Kroupová
300 Kč

Moc si vaší pravidelné podpory vážíme:)

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Pokračujte prosím dále,díky.

Dárce
133 Kč

Děkujeme, Nelo:).

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Přejeme krásné Vánoce a posíláme podporu alespoň takto na dálku. Martin a Helena Zvolští

Martin Zvolský
1 500 Kč

Martine a Heleno, děkujeme vám!

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Držím pěsti!

Jitka Lintimerová
50 Kč

Jitko, děkujeme vám :)

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Nechť dar slouží potřebným. Asi to není mnoho, ale snad pomůže.

Marek Smetana
2 000 Kč

Marku, děkujeme za váš příspěvek, moc si toho vážíme!

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Moc všem držím pěsti v nelehkých situacích a věřím,že to zvládnete a budete zase spokojeni ;)

Dárce

Děkujeme vám!

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Dobrý den, pošlete mi prosím nějaké users friendly podklady pro trvalý příkaz, děkuju.

Hana Beranová
300 Kč

Děkujeme moc za podporu, určitě zašleme. :)

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Fandím Vám ať se daří.Pán Bůh zaplať.Martin

Martin Krchov
200 Kč

Martine, děkujeme...i vám ať se v životě daří.

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.

Děláte dobrou práci :-)

Tomáš Hajnyš
300 Kč

Děkujeme, Tomáši, za podporu!

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.