Nedoklubko, z.s.


Zdraví Děti, mládež, rodina

❤️První předčasné Vánoce miminek do dlaně

🎄Vánoce jsou výjimečným obdobím v roce. O to více si to uvědomujeme ve chvílích, kdy věci nejsou tak, jak mají být. Miminka, která se narodí v tomto období předčasně, měla slavit svoje první Vánoce až příští rok. Téměř 600 rodin, které stráví adventní čas v nemocnicích dostane speciální vánoční dárek - ozdobu NEJSTE V TOM SAMI a bodýčko MOJE PRVNÍ VÁNOCE ❤️ Prosíme, přidejte se a pomáhejte s námi!

Body k prvním předčasným Vánocům pro miminka do dlaně

66 691 Kč
vybráno 104 % z 64 200 Kč

přispělo

106 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Každý rok se v České republice narodí téměř devět tisíc miminek předčasně. Musí několik prvních týdnů i měsíců svého života prožít v inkubátoru či na vyhřívaném lůžku. Pro rodiče jsou tyto dny psychicky náročné. Především maminky trpí pocity beznaděje, selhání, bezmoci či strachu radovat se z narození miminka. V Nedoklubku víme, jak jsou první dny a týdny po předčasném porodu těžké! Prošly jsme tím také.
Věříme, že můžeme podpořit každou maminku po předčasném porodu. Předáváme Uvítací balíčky, které rodinám pomáhají lépe překonat první i ty budoucí náročné dny, které musí trávit se svým miminkem na neonatologiích v nemocnicích po celé ČR. 

Své první, předčasné Vánoce stráví v nemocnicích téměř 600 miminek do dlaně.

Přejeme si, aby každá rodina věděla, že na ně myslíme a víme, jak je to pro ně těžké. Před Vánoci proto předáváme po celé republice speciální dárky pro rodiny, které tento čas stráví v nemocnicích. Do Štědrého dne naše koordinátorky předají do všech center kromě Uvítacích balíčků také speciální Vánoční balíčky obsahující vánoční ozdobu NEJSTE V TOM SAMI, dar od společnosti Ornex a malinké body Petit Bateau France z BIO bavlny MOJE PRVNÍ VÁNOCE, oba dárky jsou už tradičně symbolem Vánoc v Nedoklubku...

❤️Přejeme všem poklidné, šťastné a pohodové Vánoce v kruhu rodinném. Hlavně hodně zdraví. Toho především..
A děkujeme, že nám v Nedoklubku pomáháte pomáhat...

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

:)

Zdeňka Karlíková
1 000 Kč

Máme také jedno předčasně narozené před 4 lety. Nyní je to skvělý a zdravý rošťák. Přejeme všem miminkam do dlaně hoooodne zdraví.

Lenka Horáčková
120 Kč

Všem přeji požehnané Vánoce, spoustu zdraví a sil, mnoho a mnoho lásky.

Jiřina Hermanová
1 200 Kč

Prožili jsme si svůj příběh s předčasně narozenou dcerou letos v řijnu, přejeme všem rodičům i prckům hezké Vánoce plné zdraví, lásky, naděje a trpělivosti.

Petr Křivák
1 200 Kč

Hodně sil všem rodinám predčasňátek!

Lívia

Spoustu zravíčka a síly do života všem malým andílkům a rodičům

Radka Hermanová
1 200 Kč

Přejeme všem zdraví, klid a pohodu! Zvládnete to :)

Miroslava Štejfová
3 600 Kč

Přeji hodně síly všem předčasně narozeným dětem a hodně trpělivosti rodičům.

Dárce

Z celého srdíčka věnujeme❤ můj Alexíček se nám narodil 14.12.2022 - také předčasně v Brne. Úžasný tým lidí o něj pečuje 🥰❤ Děkujeme za ně - za Vás. ❤💙❤

Soňa Hudcová
360 Kč

Andílkům hlavně hodně zdraví a lásky❤️

Silvie Najsrová
360 Kč