Partnerství pro městskou mobilitu, z.s.


Zdraví Sport a volný čas

Výzva 10 000 kroků

Přispějte dobrovolným startovným na fungování výzvy 10 000 kroků a pojďte s námi chodit pro své zdraví, ale i pro lepší svět kolem nás.

vybíráme od 22.8.2022

Dobrovolné startovné k dubnové výzvě 10.000 kroků

65 700 Kč

přispělo

188 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nemůžeme se dočkat, až spolu rozchodíme Česko! Půjdete do toho s námi?

Náklady na výzvu 10.000 kroků jsou včetně přípravy aplikace 700 tisíc korun (pro rok 2022), a tak bychom vás rádi poprosili, abyste nám s provozem dubnové výzvy pomohli také. Nechceme stanovovat povinné startovné, ale pokud můžete přispět, budeme za vaši podporu vděční. 

Zatím se zapojilo přes 10.000 účastníků! A protože každou další výzvu neustále vylepšujeme, rostou nám i náklady: vývoj speciálního portálu (díky kterému můžete své výkony zaznamenávat), aplikace i cca 10členný tým srdcařů (kteří pro vás připravují odměny za výhry, spolupráci s městy, starají se o komunikaci, grafiku a jednoduše celou organizaci výzvy).



Výzvy jsou pořádány pod neziskovou organizací Partnerství pro městskou mobilitu, a tak jakožto organizátoři pracujeme s omezenými zdroji. Máme ale hlavy plné plánů! Naše výzva výrazně podporuje aktivní pohyb a zdravé návyky obyvatel a tím přispívá také k zapojení lidí v obci svého bydliště a vytváří tlak na lepší podobu veřejného prostoru.

O výzvě 10.000 kroků


Kolik kroků denně ujdete? Věděli jste, že díky pravidelnému chození bude váš organizmus odolnější? Cílem výzvy není ujít každý den 10 000 kroků, ale chodit. Chodit častěji, než do teď. Chodit v rámci běžných dnů místo toho, abyste jezdili. Chodit pro odpočinek těla i duše, chodit pro radost i zdraví. Chodit kvůli sobě i kvůli ostatním. Chodit pro lepší město i vztahy s kamarády. Zkrátka oživit to, na co jsme možná už zapomněli.

A protože víme, jak je těžké pravidelně chodit, když máme plné dny povinností, dvakrát ročně pořádáme měsíční výzvu, během které se společně motivujeme k chození. Pojďte do toho s námi a připojte se k 10 tisícům účastníků, kteří se účastnili minulé výzvy, zdraví máme jenom jedno. Registrovat se můžete na odkaze ZDE.

Všechny informace o výzvě najdete na našem webu ZDE

Pokud byste chtěli sebe i svůj tým připravit a sladit, nezapomeňte si objednat týmová trička, čímž mimo jiné náš projekt také podpoříte! Objednávat můžete ZDE.


Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund,
jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit
neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.



Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Každý krok se počítá :-)

Eva Armstark
300 Kč

Díky za super projekt, díky kterému se hýbu 🙂

Petra Zámarská
300 Kč

Děkuji!

Dárce

Skvěle připravený projekt 👍úplně nás to na měsíc vyřadilo z uspěchaného života a nabrali jsme spoustu nové energie. Moc děkujeme a těšíme se na duben. 👣👣👨‍👩‍👧‍👦🚶‍♂️🚶‍♀️🙋‍♂️🙋‍♀️

Michal Doričák
600 Kč

Po odpočinkovém létě nám říjnová výzva pěkně provětrala boty. Zase se z toho budu dva měsíce dostávat :-)

Píďalky

ŠBV-Někdo kafe?

Tomáš Miksa
200 Kč

Super výzva. Příště do toho jdu zas.

Jiřinice
300 Kč

díky za výzvu

Petr Dražil
300 Kč

Posilam 300 na pdporu prima projektu. Neplanuje se poradani vicekrat nez 2x do roka? Myslim ze by to lidi cytlo a privedlo k chozeni a aktivite jeste vic.jitka s.

Jitka Svobodová
300 Kč

Propagace zdravého životního stylu si zaslouží jakýkoliv příspěvěk. Je dobře, že to děláte.

Zdeněk