Svoboda zvířat


Zvířata

Dobročarodějný nástěnný kalendář 2023 pro kočičí sirotky

Pomůžete nám vytvořit NÁSTĚNNÝ kočičí kalendář, který opuštěným kočičkám zajistí veterinární péči? Tím, že přispějete 300 Kč a výše, získáte krásný nástěnný kalendář plný kočiček a hlavně krásný pocit, že přispíváte na něco opravdu potřebného. Děkujeme!

vybíráme od 28.7.2022
18 238 Kč
vybráno 182 % z 10 000 Kč

přispělo

44 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Celoročně se staráme v průměru o 90 kočiček různého věku, různé fyzické kondice. A také jich obdobnému počtu během roku najdeme nový domov. Účastníme se různých projektů, které nám pomáhají při zajišťování krmiva. Co ale neumíme, je sehnat dostatečné množství financí, abychom pokryli veterinární náklady.

Nesedíme s rukama v klíně, prodáváme naše výrobky pro kočičáky na charitativních jarmarcích, aukcujeme v různých dražbách, snažíme se. A proto již popáté díky pomoci našich fotografů dobrovolníků připravujeme nástěnný kalendář A3 s našimi kočičkami pro rok 2023. Jeho cena bude 300 Kč. Za tuto částku můžeme naočkovat jednu kočku. Nebo koupit víc jak dva čipy. Nebo zaplatit třetinu kastrace kocoura. Nebo čtvrtinu kastrace kočičky. Nebo půlku depotních antibiotik na dva týdny pro jednoho marůdka. 20 takových kalendářů zaplatí velkou operaci, ať už očí, končetin, polypů v uších atd. 5 takových kalendářů zaplatí jedno balení testů na FELV/FIV. 4 takové kalendáře umí zajistit antiparazitika pro 10 kočiček.

Prostě to jsou kouzelné kalendáře. Takové dobročarodějné. A každý, kdo pošle částku 300 Kč, obdrží tento krásný dobročarodějný kalendář s fotkami našich kočičích miláčků jako poděkování.

Výběr několika krásných fotek, na které se můžete v kalendáři těšit:

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Posílám pozdrav z Brna, doufám, že alespoň malý příspěvek Vám pomůže v péči o kočičky :)

Markéta Sekaninová

Pro záchranu koček všechno.

Alex Řezáčů
300 Kč

Malý příspěvek❤️

Viktorie Šípková
300 Kč

Posílám alespoň něco málo na kočičky. Děkuji za Vaši práci a péči pro ta nevinná stvořeníčka. Snad najdou štěstí, lásku a domov ❤️

Tereza Matoušová
300 Kč

Děkuji za vaši práci ❤

Zuzana Nečasová

Nemůžu mít v bytě kočičku, tak se snažím alespoň pomoci kočkám tímto způsobem.

Kamila Hejsková

Děkuji za vše, co pro zvířátka děláte :-)

Jitka Šebestová
300 Kč

Ať se daří:-)

Terezie Sladkovská
600 Kč