Nadace České spořitelny


Regionální a komunitní rozvoj

Dokážeme víc: Renovace betonového oblouku v zámeckém parku a venkovní malované hřiště

Podpořte vznik nových míst k venkovním aktivitám nejen pro děti! Znáte rozpadající se betonový oblouk v zámeckém parku? Díky grantu z Nadace Via a Vašemu příspěvku se promění ve venkovní posezení a učebnu. A pokud vybereme dost, vylepšíme z peněz hřiště v základní škole!

vybíráme od 27.6.2022

Zdvojnásobení částky!

Nadace České spořitelny vybranou částku zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
18 302 Kč
vybráno 39 % z 47 000 Kč

přispělo

15 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Spolek Kunratice žijou se dlouhodobě snaží o podporu komunitního života v Kunraticích – organizací festivalu Kunratice žijou, swapů a blešáků, výstav, drakiád. Tímto projektem chceme především podpořit možnosti a motivaci kunratických dětí k pobytu venku. Navrhujeme renovovat rozpadající se betonový oblouk v zámeckém parku a obložit ho dřevem, aby vznikla přírodní venkovní učebna, která místní škole tolik chybí. Prostor ale bude sloužit i jako setkávací místo či zázemí mnoha kunratických akcí, které se v parku odehrávají.  
Získali jsme již grant ve výši 100.000kč, chybí nám posledních 35.000 Kč, abychom mohli projekt zrealizovat. Peníze, které vybereme nad tuto částku, použijeme na nákup chodníkových barev pro místní ZŠ a budou použity na projekt Malované hřiště – přímo na chodníky v prostoru školní zahrady budou namalované grafické organizéry, které budou sloužit ke hrám i venkovní výuce. 
Projekt byl podpořen v programu Dokážeme víc, který organizuje Česká spořitelna spolu s Nadací VIA. Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace ČS zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

...a co děti mají si kde hrát?!😉

Lukáš Svoboda
300 Kč

Už se těším na výsledek! :)

Petra Žebráková

❤️

Jana Výbošťoková
5 000 Kč

Příspěvek 600 Kč vybrán do kasičky na Zahradní slavnosti - děkujeme :)

Kunratice žijou
600 Kč

Drzim palce,krasny napad!

Dárce
500 Kč