CZ / EN

RATOLEST BRNO, z.s.


Pomoc Ukrajině Děti, mládež, rodina

Ratolest Brno pomáhá Ukrajině

Pomozte nám poskytovat bezplatně aktivity pro děti ve věku 2–6 let, doprovody a odborné sociální poradenství všem rodinám na útěku před válkou na Ukrajině.

vybíráme od 18.5.2022
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Se začátkem okupace Ukrajiny jsme v Ratolesti Brno rozšířili pole naší působnosti také na rodiny na útěku před válkou. Těmto rodinám nyní bezplatně nabízíme hlídání a aktivity pro děti ve věku 2–6 let, doprovody a odborné sociální poradenství.

Každé rozšíření služeb nebo nové cílové skupiny ovšem něco stojí a naše financování z veřejných zdrojů se nenavyšuje. Pokud chceme udržet provozování těchto aktivit „navíc“, potřebujeme právě vaši podporu!

Půl dne věnováno práci s ukrajinskými rodinami nás stojí přibližně 3 000 Kč. Tato cena obsahuje čtyři hodiny přímé práce dvou sociálních pracovnic, několik hodin přípravy, zaplacení prostor, zakoupení pomůcek a her pro aktivity s dětmi nebo zakoupení zdravé svačinky. Hlídání a aktivity pro děti ve věku 2–6 let poskytujeme 1x týdně, odborné poradenství a doprovody 2x týdně – celkem poskytujeme rodinám na útěku bezplatně 24 hodin podpory týdně.

Jak můžete pomoct?
  • Darem v hodnotě 375 Kč nám pomůžete zabezpečit 1 hodinu doprovodů a odborného poradenství.
  • Darem v hodnotě 750 Kč nám pomůžete zabezpečit 1 hodinu aktivit pro děti.
  • Darem v hodnotě 3 000 Kč nám pomůžete zabezpečit celou jednu dětskou skupinku nebo celé dopoledne odborné sociální práce v terénu.
  • Darem v jakékoliv hodnotě nám moc pomůžete. ♥ Děkujeme.
PS: Pokud by vás zajímalo, jak přesně rodinám pomáháme, podívejte se sem: www.ratolest.cz/podporujeme-ukrajinu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu