Nadační fond Mosty - Puentes


Životní prostředí Regionální a komunitní rozvoj

Poutě na posvátná místa s Kogi

Domorodí lidé kmene Kogi budou s námi pracovat na posvátných místech s mimořádným významem pro naši zemi a celý svět. Prostřednictvím poutí nabízí možnost naučit se, jak o ně pečovat. Na takových místech síly se odpradávna naši předkové scházeli a v tom pokračujeme i my. Jsou to místa skupinových setkání, ale i tichého usebrání a naslouchání, co je třeba udělat, aby naše životy a naše země byly ve zdravé rovnováze. Tato místa mají zásadní vliv na větší celky a jejich propojení není omezeno hranicemi zemí nebo kultur.

vybíráme od 16.5.2022
Přemosťujeme domorodou kulturu kmene Kogi k nám a aktivně se podílíme na obnově ekosystému i vnitřní rovnováhy lidí.
23 983 Kč
vybráno 6 % z 430 000 Kč

zbývá

93 dní

přispělo

23 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nadační fond Mosty - Puentes se věnuje práci s krajinou a tradiční spiritualitě.
Pečujeme o posvátná místa, která působí daleko za hranice kraje i naší země. To k nám zavolalo domorodé lidi kmene Kogi z Kolumbie, kteří jsou pověřeni posílit most mezi kulturami, předat nám učení  péče o zemi a o život jako takový.  Jejich hlavním impulsem k cestě přes moře  je právě celková harmonizace a péče o linie země. Oni vnímají tyto linie jako žíly života veškeré přírody.

V červenci a srpnu s nimi připravujeme několik poutí na významná místa Moravy a Čech. Lidé kmene Kogi u nás budou pobývat a pracovat 119 dní. Během července a srpna společně navštívíme místa v naší zemi, která jsou významná pro udržení rovnováhy a mají dosah i mimo území České republiky. K této práci se váží finanční náklady na cesty a život Kogi u nás.  
 
Mamo Kunshemakú Kakamukua Nuguetuga je léčitel, Mamo Awisen Awimakú Kakamukua Nuguetuga pracuje s aktivací mysli a její očistou, Saga Mawekūn Shenshina Ulaka pracuje s hlasem a hudebními nástroji pro propojení s veškerým životem,  Mamo Rumazhi  Kakamukua Sundekama je hudebník a propojuje staré učení s novou generací. Jsou z rodiny Mamo Shibūlata, který je jedním z aktérů filmu Aluna.  • Můžete nás podpořit zadáním jednorázového anebo trvalého příkazu na účet NF Mosty – Puentes 2801403810/2010

  • Nebo přímou účastí na setkáních 

Krajinnou prací se zlepší kvalita života. I toho vašeho.
Děkujeme, že to chápete a připojíte se i tak, že darujete finanční příspěvek.


Pro osobní setkání a účast sledujte náš web. 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se daří předávat krásu života, pravdy, poznání, radosti a lásky všem bytostem ve světle.

Jana Krhutová
1 500 Kč

Jsem velmi rada, ze jsem mohla trochu prispet na tak dulezitou vec. Budu v mysli s Vami. ❤️

Pavlína Kočovská
1 500 Kč

Přeji hodně odvahy a sil pro vytváření nových hodnot pro českou společnost na základě odkazů našich předků v našem hlubokém sdíleném archetypálním poli jež je jejich odkazem dáno a je neměnné 🙏🏻 Doufám že kogije vezmete na Vyšehrad a povíte jim o Libuši, Čechovy, Lechovy a Rusovy a dalších předcích.

Lukas Holešta
1 000 Kč

Vidím světlo, v srdci lásku a na duši klid :)

Lukáš Dřízal
1 000 Kč