Běhejme a pomáhejme útulkům z.s.


Zvířata Pomoc Ukrajině

POMOC ukrajinským útulkáčům z Kyjeva, Charkova, Oděsy, Dněpropetrovsku

Nesmyslná a něčím neomluvitelná válka poznamená nejen osudy lidí, ale i zvířat. Více než 1.000.000 lidí opustilo své domovy a jen někteří vzali s sebou i své domácí mazlíčky. Tato pomoc v plné výši pomůže zvířatům z celé UKRAJINY nejen v České republice, kde očekáváme stovky pejsků, ale společně s Nadačním fondem Psí naděje bude pomoc zaměřena na útulky na Ukrajině. Kyjevský útulek Gostomel byl zasažen během ostřelování ruskými ozbrojenými silami a několik psů zemřelo na následky střelných zranění, starší psi dostali infarkt 💔. To samé potkalo nedávno i charkovský útulek. Starají se v tuto chvíli o stovky pejsků a koček z oblasti.

vybíráme od 26.2.2022

Pomoc zvířatům z válečné Ukrajiny

2 638 827 Kč

přispělo

3221 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Všichni s obavami sledujeme situaci na Ukrajině. Více než 1.000.000 lidí opustilo své domovy a jen někteří vzali s sebou i své domácí mazlíčky.  

Možná si řeknete, že by se mělo teď pomáhat hlavně lidem. Já jsem sám poslal peníze na Člověka v tísni, ale na zvířata nesmíme zapomenout! Už tak neměla na Ukrajině nejhezčí život a tohle je pohroma. Tato pomoc v plné výši pomůže zvířatům z celé UKRAJINY nejen v České republice, ale společně s Nadačním fondem Psí naděje bude pomoc zaměřena na útulky na Ukrajině. Dáváme za Běhejme a pomáhejme útulkům "zatím" 20.000 Kč a budeme moc rádi, pokud do toho půjdete s námi. První fáze je dostat krmivo k útulkům. Vím, kolika lidem se špatně žije díky Covidu a zdražení, ale teď vidíme, že díky agresorovi a bláznovi🥊může být ještě hůř 😒.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Thinking of all animals

OF&P
255 Kč

Oceňuji vaši záslužnou práci

Vladimír

Ať se daří !

Lenka
1 000 Kč

Moc vám děkuji za vaši úžasnou práci a velmi si vážím úsilí dobrovolníků. Přeji hodně štěstí a zdraví. S úctou Jitka Eichlerova, Praha

Jitka Eichlerová

Moc Vám děkuji za Vaši práci.

Ingrid Poláková
500 Kč

Děkujeme a držíme palce.

Gabriela Michálková
1 000 Kč

Obrovské díky Vám i všem ukrajinským dobrovolníkům starajícím se o domácí i divoká zvířata!

Petra R.
1 000 Kč

Doufám, že to šílenství na Ukrajině už brzy skončí a lidí i zvířátka začnou zase žít normální život.Děkuji všem, kteří pomáhají.❤️

Kateřina Pastrňáková
500 Kč

Thx

Michal Cedidla

Děkuji

Irena Semínová
1 000 Kč