Běhejme a pomáhejme útulkům z.s.


Zvířata Pomoc Ukrajině

POMOC ukrajinským útulkáčům z Kyjeva, Charkova, Oděsy a dalších 30 měst

Nesmyslná a něčím neomluvitelná válka poznamená nejen osudy lidí, ale i zvířat. Více než 1.000.000 lidí opustilo své domovy a jen někteří vzali s sebou i své domácí mazlíčky. Útulky v Kyjevě, Charkově byly zasaženy během ostřelování ruskými ozbrojenými silami a několik psů zemřelo na následky střelných zranění, starší psi dostali infarkt 💔. Většina útulků se stará o 300-500 psů, koček. Tato pomoc v plné výši pomůže zvířatům z celé UKRAJINY nejen v České republice, kde očekáváme stovky pejsků, ale hlavně na Ukrajině. Vytvořili jsme alianci Pomoc zvířatům UA a dovážíme krmivo, zdravotní materiál na Ukrajinu. K 1.7.2022 jsme odvezli více než 250 tun krmiva. Naši spolupracovníci krmí na ulicích zvířátka bez domova.

vybíráme od 26.2.2022

Pomoc zvířatům z válečné Ukrajiny

2 851 657 Kč

přispělo

3271 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Všichni s obavami sledujeme již několik měsíců situaci na Ukrajině. Více než 1.000.000 lidí opustilo své domovy a jen někteří vzali s sebou i své domácí mazlíčky.  

Možná si řeknete, že by se mělo teď pomáhat hlavně lidem. Také jsme poslali peníze na Člověka v tísni, ale na zvířata nesmíme zapomenout! Už tak neměla na Ukrajině nejhezčí život a tohle je pohroma. Tato pomoc v plné výši pomůže zvířatům z celé UKRAJINY nejen v České republice, kde očekáváme stovky pejsků, ale hlavně na Ukrajině. Vytvořili jsme alianci Pomoc zvířatům UA a dovážíme krmivo, zdravotní materiál na Ukrajinu. Dáváme za Běhejme a pomáhejme útulkům "zatím" 20.000 Kč a budeme moc rádi, pokud do toho půjdete s námi. První fáze je dostat krmivo k útulkům. Víme, kolika lidem se špatně žije díky Covidu a zdražení, ale teď vidíme, že díky agresorovi a bláznovi může být ještě hůř 😒.

Do této chvíle (1.7.2022) jsme odvezli 250 tun krmiva do více než 30 měst (Kyjev, Oděsa, Lvov, Mariupol, Černobyl, Kryvoj Rog, Donětsk, Luhansk, Zhytomyr a další). 

Dokud bude válka, nepřestane naše úsilí pomáhat. 
Průběh celé mise můžete sledovat na IG, FB @behproutulky,  @pomoczviratumua

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Davam co mohu.rad bych daroval vic.zasloužeji si to ti chlupači.
Berousek karel

karel berousek
5 000 Kč

Bijte Rusáky!

Tomáš Zikmund
300 Kč

Pro chudáky zvířátka co potřebují naší pomoc.

Ing.František Houdek
3 000 Kč

Už aby bylo lépe!

Lenka Kubíčková
500 Kč

Díky za to, co děláte! 🫶🏼

Klára Holubetzová

Děkuji!

Leona Svobodová
1 000 Kč

Thinking of all animals

OF&P
255 Kč

Oceňuji vaši záslužnou práci

Vladimír

Ať se daří !

Lenka
1 000 Kč

Moc vám děkuji za vaši úžasnou práci a velmi si vážím úsilí dobrovolníků. Přeji hodně štěstí a zdraví. S úctou Jitka Eichlerova, Praha

Jitka Eichlerová