Hnízdo Beskydy z.s.


Education and Research Regional and Community Development

dada

dadad

we started on 2022-02-23
€0
Donate in :
secured by Darujme.cz

KDO JSME
Vznikli jsme před léty jako malé sdružení rodičů, které chce své děti vzdělávat tak, aby k němu neztratily lásku, aby se učily na čerstvém vzduchu, uměly komunikovat a byly připravené obstát ve velkém světě. Škola se rozrostla a zájem o ni je stále větší.

Rozhodli jsme školu zprofesionalizovat a umožnit více dětem se u nás vzdělávat. Od září 2022 přecházíme z režimu komunitní školy s dětmi v domácím vzdělávání do Rejstříku škol a školských zařízení. Nově budeme provozovat kromě ZŠ i LMŠ a Lesní klub.

NOVÁ ETAPA
Dlouho jsme hledali místo, kde bychom zakotvili, kde můžeme realizovat naše plány a vize. Kde můžeme propojit vzdělávání s přírodou, kde můžeme propojit lidi, kteří zde žijí a sdílet navzájem své životy, tvořit společně budoucnost. Kde můžeme podpořit místní tradice a řemesla, dát jim možnost dalšího života a předávat tyto poklady dál nové generaci.


ČEKÁ NÁS HROMADA PRÁCE
Nové prostory chaty Svobody na Ostravici nám umožní rozvíjet potenciál moderního a inovativního přístupu ke vzdělávání s organickým propojením s přírodou a tradicí tohoto krásného místa.
Současný stav budovy, která je 70 let, již 3 roky nebyla v provozu není ideální. Je potřeba provést rekonstrukci infrastruktury pro zprovoznění a celý objekt vybavit. Rozhodli jsme se jít do toho, formou půjčky spolku, fundrasingové kampaně a grantů z různých dotačních titulů, znovu chatě vdechnout život.Sledovat či zapojit se do našeho projektu můžete I VY!

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign