Diecézní charita Brno


Pomoc Ukrajině Humanitární pomoc

Pomoc máte ve svých rukou...

Uprchlíci z Ukrajiny. Utekli před válečným konfliktem. Sami, v cizím prostředí, s minimem prostředků, neznají jazyk. Frustrovaní válkou, vyděšení z útěku, dezorientovaní v neznámém prostředí. Kdo se jich ujme, kdo přeloží dokumenty a vysvětlí, jak se zaregistrovat na úřadech? Kde najdou lékaře, jak si najít práci a bydlení, kam dát děti do školky a do školy? Co bude dál??? Pomoc máte ve svých rukou.

vybíráme od 21.1.2022

Pomoc máte ve svých rukou...

Uprchlíci. Frustrovaní válkou, vyděšení z rychlého útěku, zoufalí z rozdělení rodin. Dezorientovaní v neznámém prostředí. Potřebují pomocnou ruku - tu Vaši. Teď hned. Podpořte charitní služby, které uprchlíkům přímo pomáhají: - Krizová pomoc a Linka důvěry - Středisko vzájemné humanitární pomoci - Tým mimořádných událostí + Charitní záchranná síť Pomáhejte s námi. Děkujeme.
17 577 Kč

přispělo

12 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomoc druhým máte ve svých rukou...
Pomáhejte s námi. 
Jak?
Komunikační podporou, doprovázením, překlady, pomocí zorientovat se v novém prostředí, doprovázením na úřady, zajištění dalších překladatelů a překlady důležitých informací, pomocí s praktickými věcmi pro život (lékař, zaměstnání, bydlení). Cílenou pomocí oblečením, obuví, hygienickými potřebami i potravinami.Podpořte charitní služby, které pomáhají uprchlíkům z Ukrajiny:
-          Krizová pomoc a Linka důvěry – přímá pomoc konkrétním lidem (komunikace s uprchlíky, poradenská pomoc, doprovázení na úřady, zajištění překladatelů),
-          Středisko vzájemné humanitární pomoci – Humanitární pomoc a Charitní šatník = materiální pomoc uprchlíkům (ošacení, boty, lůžkoviny, hygienické prostředky)
-          TMU + Charitní záchranná síť – akutní pomoc v době, kdy nefungují ostatní služby: svátky, dny volna, v noci. Poskytování potravin.

Pomáhejte s námi.
Děkujeme.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.