Jdeme Autistům Naproti z.s.


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Vánoční VIRTUÁLNÍ punč s JANem

I letos jsme měli možnost zúčastnit se skvělého Punčování pro JAN v rámci stánku Dobrého místa pro život na olomouckých vánočních trzích. Aktuální opatření zhatila všechny naše velké plány. Jenže my jsme se rozhodli, že tuhle zeď hlavou prorazíme.

vybíráme od 26.11.2021

Punčování pro JAN

Pomozte nám splnit náš předvánoční sen a přispějte na nákup mobilní interaktivní podlahy, která může zlepšit pohybové možnosti našich klientů. Původně měl jít na dofinancování nákupu této pomůcky výtěžek z Vánočního punčování v rámci stánku na vánočních trzích v Olomouci. Po jejich zákazu jsme se rozhodli nesložit ruce do klína a požádat všechny naše podporovatele, ale i ty, kterým není osud dětem s autismem lhostejný, aby svůj punč vypili alespoň virtuálně. Kolik punčů zvládnete?
5 050 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Z výtěžku akce jsme chtěli dofinancovat nákup skvělé pomůcky pro rozvoj pohybu našich malých klientů, kterou je mobilní interaktivní podlaha. Jenže co je skvělé, nebývá bohužel levné. A platí to i v tomto případě. Z celkové částky 215.154 Kč nám v současné době chybí ale již jen 25.154 Kč.

Pojďte tedy s námi punč vypít virtuálně. Schválně, kolik punčů si asi tak dáte? A pokud nechcete punčovat sami, přizvěte kolegy s kanceláře, sousedy nebo zkuste opít tchýni. Necháme to úplně na vás.

Pro oddané příznivce máme dobrou zprávu. Punčovat můžete celý rok. Po překročení částky 25.154Kč věnujeme další prostředky na rozšíření této pomůcky o další pohybové hry.

Takže vzhůru do punče.
Váš JAN

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu