Svoboda zvířat


Zvířata

Dobročarodějný nástěnný kalendář 2022 pro kočičí sirotky

Pomůžete nám vytvořit NÁSTĚNNÝ kočičí kalendář, který opuštěným kočičkám zajistí veterinární péči? Tím, že přispějete 300 Kč a výše, získáte krásný nástěnný kalendář plný kočiček a hlavně krásný pocit, že přispíváte na něco opravdu potřebného. Děkujeme!

vybíráme od 13.9.2021
12 000 Kč
vybráno 120 % z 10 000 Kč

přispělo

22 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Celoročně se staráme v průměru o 90 kočiček různého věku, různé fyzické kondice. A také jich obdobnému počtu během roku najdeme nový domov. Účastníme se různých projektů, které nám pomáhají při zajišťování krmiva. Co ale neumíme, je sehnat dostatečné množství financí, abychom pokryli veterinární náklady.

Nesedíme s rukama v klíně, prodáváme naše výrobky pro kočičáky na charitativních jarmarcích,  ačkoli bohužel i na nás v tomto ohledu letos opět dopadla koronavirová krize a přišli jsme o část finančních prostředků. Aukcujeme v různých dražbách, snažíme se. A proto již počtvrté díky pomoci našich fotografů dobrovolníků připravujeme nástěnný kalendář A3 s našimi kočičkami pro rok 2022. Jeho cena bude 300 Kč. Za tuto částku můžeme naočkovat jednu kočku. Nebo koupit víc jak dva čipy. Nebo zaplatit třetinu kastrace kocoura. Nebo čtvrtinu kastrace kočičky. Nebo půlku depotních antibiotik na dva týdny pro jednoho marůdka. 20 takových kalendářů zaplatí velkou operaci, ať už očí, končetin, polypů v uších atd. 5 takových kalendářů zaplatí jedno balení testů na FELV/FIV. 4 takové kalendáře umí zajistit antiparazitika pro 10 kočiček.

Prostě to jsou kouzelné kalendáře. Takové dobročarodějné. A každý, kdo pošle částku 300 Kč, obdrží tento krásný dobročarodějný kalendář s fotkami našich kočičích miláčků jako poděkování.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Už budu mít třetí v pořadí. Moc krásné čičinky.Tak alespoň malý příspěvek...

Martina Dufková
300 Kč

Pro kočičky ❤

Jana Benešová
600 Kč

Na památku Lízinky, která nám ukázala, jak je super mít kočku.

Michaela Boušová
600 Kč

Mikešek poslal pár korunek též byl od Vás zachráněn ❤️

Alena Bondrová
600 Kč