ADRA, o.p.s.


Sport a volný čas Humanitární pomoc

ADRAběh pro Sýrii 17. - 28. 9. 2021

Poběžte s námi pro dobrou věc v rámci dnes už tradičního ADRAběhu! Letos míříme až do Sýrie! Co myslíte? Dáme to společně? Výtěžek z letošního ADRAběhu poputuje na financování našich zahraničních humanitárních projektů, nejen v Sýrii, ale i Libanonu. Svým během tak zajistíte lidem zasaženým válkou v Sýrii základní podmínky pro život, jako je přístup k vodě a sanitárnímu vybavení, nebo výstavbu nových škol.

Podpořte svým během lidi zasažené válkou v Sýrii

V letošním ADRAběhu jsme společně vybrali 114 250,- Kč pro Sýrii a Libanon. Humanitární projekty ADRA můžete nadále podpořit přispěním na dlouhodobou sbírku. Děkujeme, že jste tu s námi pro druhé!
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Kdy vybíháme a jak se zaregistrovat?

Letošní ADRAběh proběhne v době od 17. do 28. září. Zúčastnit se může každý - jednotlivci, party kamarádů nebo třeba celé rodiny. Nezapomeňte ale, že 1 běžec = 1 přihlášení! Pokud běžíte jako kolektiv či rodina, zaregistrujte prosím každého z účastníků zvlášť.

Jak na to?

– Pomocí formuláře vpravo si zvolte částku, kterou chcete přispět k naplnění společného cíle

– Společně s údaji vyplňte délku trasy, kterou chcete uběhnout. Délka trasy je na vás, můžete běžet 5 až 70 km, podle toho, na co se cítíte. Nutno ale podotknout, že na trasu máte 11 dní!

– Po odeslání formuláře a zaplacení zvolené částky obdržíte email s odkazem na stažení startovního čísla. Nejedná se o číslo v pravém slova smyslu, v počítači si ale do něj můžete vyplnit své jméno nebo třeba šťastné číslo.

– Číslo vytiskněte na papír o velikosti A4, odstřihněte vyznačenou oblast, připevněte si startovní číslo na tričko a můžete běžet! 

I tentokrát je možné vybíhat do ulic, parků, lesů, na cesty, pole i louky, prostě tam, kde se budete zrovna nacházet a kde rádi běháte. Více podrobností najdete na našich stránkách a také na sociálních sítích, kde vás budeme průběžně informovat o průběhu ADRAběhu.

Nadchněte i vaše přátele a soutěžte! 

- vyfoťte se při vašem výkonu a nasdílejte svou fotku na IG nebo FB
- označte @adra_cz a vložte hashtag #bezimprosyrii
- nezapomeňte označit vaše přátele, ať běží také :)
- vychutnejte si dobrý pocit z pohybu a pomoci těm, kteří to potřebují

Soutěž

Pokud nás podle návodu výše označíte a začnete sledovat Adru na soc. sítích, můžete soutěžit i o krásné ceny od našich báječných partnerů! A třeba právě vy vyhrajete jednu ze soutěžních cen.  Originalitě se meze nekladou!


  1. cena soutěže je voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup vašeho běžeckého zboží na e-shopu Sanasport 
  2. zdravý set Zpátky do formy od Mixit 
  3. mýdlo ze syrského Aleppa (6 ks) od společnosti Econea 

Proč běžet pro Sýrii a Libanon? 

Situace v Sýrii zůstává i po více než dekádě ozbrojeného konfliktu kritická. I přesto se do míst, kde je to jen trochu možné, navracejí lidé do svých domovů. Rekonstrukcí jejich obydlí, obnovou škol a pouličního osvětlení ADRA vytváří podmínky pro jejich částečný návrat do Sýrie. Přes milion lidí ale zůstává v sousedním Libanonu, kde jim v uprchlických táborech zajišťujeme alespoň základní podmínky pro život, jako je přístup k vodě a sanitárnímu vybavení.

Svým během tak podpoříte základní podmínky pro život, jako je přístup k vodě a sanitárnímu vybavení, nebo výstavbu nových škol. 

Vyběhejte si dárek! 

Pokud zvolíte částku nad 650 Kč, za váš štědrý běh dostanete jako dárek knihu My, děti války,  která prostřednictvím fotografií od Fotografa bez talentu a příběhů ilustruje životy lidí na Blízkém východě, jež ovlivnila válka.


Děkujeme, že běháte a pomáháte s námi.
Srdečně děkujeme také sponzorům, kteří tuto akci podpořili.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.