Fridays for future, z.s.


Děti, mládež, rodina Životní prostředí

Tyhle volby musí být o klimatu

Jako mladí lidé máme strach o naši budoucnost. Pro řešení klimatické krize bude zásadní vláda, která vzejde z podzimních voleb. My chceme, aby tyhle volby byly o klimatu a náš hlas byl vyslyšen.

vybíráme od 11.6.2021
136 537 Kč
vybráno 137 % z 100 000 Kč

přispělo

128 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Děkujeme za podporu! Sbírka byla ukončena. Nadále nás můžete podpořit na zde.Díky podpoře Active Citizens Fund každý váš dar bude zdvojnásoben. Za každou vaší korunu tak dostaneme rovnou dvě!

Jako studenti a studentky usilujeme o záchranu naší planety i naší budoucnosti. Když jsme před 2 lety vyšli do ulic, povedlo se nám proměnit veřejnou debatu. Nyní je potřeba proměnit činy. Z podzimních voleb vzejde vláda, která bude v řešení klimatické krize sehrávat klíčovou roli. Naším cílem je vnést téma ochrany klimatu do veřejného prostoru a přimět politiky k tolik potřebné akci. 

Klimatická krize už dávno není něčím, co vyhlížíme ve vzdálené budoucnosti. Den co den jsme svědky jejich ničivých dopadů. Ať už je to sucho, hořící pralesy či extrémní výkyvy počasí. Věříme však, že tohle všechno se dá zvrátit a chceme pro to udělat maximum. Chceme organizovat debaty, demonstrace i napřímo komunikovat s politiky a přimět je ke konkrétním slibům a činům. 

Jdeme do toho. S odvahou. To se ale neobejde bez vaší podpory. Přispějte nám prosím.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska. Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Peace&love

Jakub Samek
100 Kč

.. planetě zdar ;)

Jaroslav Kanich

Tak hodně štěstí a sil 😉

Tomáš Andrle
2 000 Kč

Nesmí nám být lhostejné, v jakém stavu přenecháme tuto zemi našim dětem a budoucím generacím. Ochrana klimatu a životního prostředí by měla být klíčovou prioritou budoucí vlády ČR.

Gabriela Lněničková

je to třeba...ale ještě to bude hokna...

Alena Nehudková
500 Kč

Držím vám palce

Petr Sobotka
1 000 Kč

Jen tak dál! = )

Tomáš Richta

Díky za Vaše odhodláni a přesvědčeni!

Dárce
500 Kč

Hodně energie přeju

Adam Bílek
300 Kč

Drzim palce!

Lucie
500 Kč