Petr Doubravský: Dárcovská výzva pro projekt Tyhle volby musí být o klimatu

Bude mi 20. A přeju si, aby tyhle volby byly o klimatu.

vybíráme od 5.7.2021
35 800 Kč
vybráno 358 % z 10 000 Kč

přispělo

18 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
K narozeninám si přeju, aby příští vláda řešila klimatickou krizi jako prioritu a abychom volání občanské společnosti po ochraně klimatu další 4 roky nenaráželo na ministry, kteří na to pečou. 
13. července mi bude 20. Úsilím za zachránu klimatu jsem strávil čtvrtinu svého života. To je tak moc, že tomu občas ani nemůžu uvěřit. Letos nejsou jen moje kulatiny, ale jsou taky volby do sněmovny.

A s lidma z Fridays For Future chceme, aby tyhle volby byly o klimatu. Proč? Protože na odvrácení klimatické krize máme hrozně málo času a příští vláda, která z podzimních voleb vzejde, v tom bude sehrávat klíčovou roli.

Klimatickou krizi pravděpodobně budeme řešit ješte podstatnou část mého života. Byl bych ale rád, kdybychom alespoň některé věci (třeba konec uhlí) vyřešili co nejdříve. 

K narozeninám si přeju, aby příští vláda řešila klimatickou krizi jako prioritu a abychom volání občanské společnosti po ochraně klimatu další 4 roky nenaráželo na ministry, kteří na to pečou. 

Jestli mi chcete přání alespoň trochu splnit, přispějte prosím na FFF. Díky podpoře Active Citizen Fund navíc dostaneme za každý váš dar ještě jednou tolik.

Fridays for future, z.s.
Jako mladí lidé máme strach o naši budoucnost. Pro řešení klimatické krize bude zásadní vláda, která vzejde z podzimních voleb. My chceme, aby tyhle volby byly o klimatu a náš hlas byl vyslyšen.

Děkujeme za podporu! Sbírka byla ukončena. Nadále nás můžete podpořit na zde.Díky podpoře Active Citizens Fund každý váš dar bude zdvojnásoben. Za každou vaší korunu tak dostaneme rovnou dvě!

Jako studenti a studentky usilujeme o záchranu naší planety i naší budoucnosti. Když jsme před 2 lety vyšli do ulic, povedlo se nám proměnit veřejnou debatu. Nyní je potřeba proměnit činy. Z podzimních voleb vzejde vláda, která bude v řešení klimatické krize sehrávat klíčovou roli. Naším cílem je vnést téma ochrany klimatu do veřejného prostoru a přimět politiky k tolik potřebné akci. 

Klimatická krize už dávno není něčím, co vyhlížíme ve vzdálené budoucnosti. Den co den jsme svědky jejich ničivých dopadů. Ať už je to sucho, hořící pralesy či extrémní výkyvy počasí. Věříme však, že tohle všechno se dá zvrátit a chceme pro to udělat maximum. Chceme organizovat debaty, demonstrace i napřímo komunikovat s politiky a přimět je ke konkrétním slibům a činům. 

Jdeme do toho. S odvahou. To se ale neobejde bez vaší podpory. Přispějte nám prosím.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska. Rozjeďte to znova ve velkém!

Barbora Matysová
1 000 Kč

Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí.

Jiří Jeřábek

❤️❤️❤️❤️

Lucka

Všechno nejlepší a hodně zdaru!

Dárce

Všechno neeej 😉

Hana Bulánková
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Fridays for future, z.s., projekt: Tyhle volby musí být o klimatu