Matyáš Dynka: Dárcovská výzva pro projekt Tyhle volby musí být o klimatu

Místo dárku...

vybíráme od 5.7.2021
1 500 Kč
vybráno 38 % z 4 000 Kč

přispělo

7 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Protože mám údajně už zase narozeniny a někteří se mě ptali, co bych chtěl, tak krom světového míru a světla pro kytku na stinném parapetu bych si přál, abyste poslali penízky sem.

Peníze budou použity k upozornění na  klimatickou krizi a vyzdvižení tohoto problému před volbami, protože čas na to změnit osud země se rychle krátí.

A díky jednomu skvělému fondu se částka kterou pošlete ve výsledku zdvojnásobí a to se vyplatí!

Díky <3  


<3
Fridays for future, z.s.
Jako mladí lidé máme strach o naši budoucnost. Pro řešení klimatické krize bude zásadní vláda, která vzejde z podzimních voleb. My chceme, aby tyhle volby byly o klimatu a náš hlas byl vyslyšen.

Děkujeme za podporu! Sbírka byla ukončena. Nadále nás můžete podpořit na zde.Díky podpoře Active Citizens Fund každý váš dar bude zdvojnásoben. Za každou vaší korunu tak dostaneme rovnou dvě!

Jako studenti a studentky usilujeme o záchranu naší planety i naší budoucnosti. Když jsme před 2 lety vyšli do ulic, povedlo se nám proměnit veřejnou debatu. Nyní je potřeba proměnit činy. Z podzimních voleb vzejde vláda, která bude v řešení klimatické krize sehrávat klíčovou roli. Naším cílem je vnést téma ochrany klimatu do veřejného prostoru a přimět politiky k tolik potřebné akci. 

Klimatická krize už dávno není něčím, co vyhlížíme ve vzdálené budoucnosti. Den co den jsme svědky jejich ničivých dopadů. Ať už je to sucho, hořící pralesy či extrémní výkyvy počasí. Věříme však, že tohle všechno se dá zvrátit a chceme pro to udělat maximum. Chceme organizovat debaty, demonstrace i napřímo komunikovat s politiky a přimět je ke konkrétním slibům a činům. 

Jdeme do toho. S odvahou. To se ale neobejde bez vaší podpory. Přispějte nám prosím.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska. <3

Matyáš Dynka
250 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Fridays for future, z.s., projekt: Tyhle volby musí být o klimatu