Otevřená data o klimatu, z.ú.


Vzdělávání a výzkum Životní prostředí

2050 podcast

Klimatický podcast o budoucnosti, ve které nám nepoteče do bot. Podcast 2050 má za cíl komunikovat o otázkách spojených se změnou klimatu věcně a konstruktivně a opírat se přitom o data a dosavadní vědecké poznatky. Nečekejte proto úhel pohledu, který je jednoduchý a černobílý. Zatímco v některých krocích k udržitelné budoucnosti má lidstvo už dnes jasno a stačí je jen realizovat, jinde ještě nevíme.

Chci pomoci tvořit podcast 2050!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Letos, stejně jako loni, máme dohodnutý matching vašich darů s firmou Miton. Ať už přispějete jakoukoliv částkou, nám přijde na účet dvojnásobek.

Chceme, aby se lidé v otázce změny klimatu lépe orientovali. Aby věděli o řešeních, která jsou v současné době už k dispozici a můžeme je použít. 
Nechceme prohlubovat „klimatickou depresi“ a přinášet další zprávy o tom, jak je všechno špatně. Nechceme se ale ani tvářit, že svět spasí třídění odpadu. 

Další dění kolem podcastu můžete sledovat na Instagramu @2050_podcast, na Facebooku 2050podcast nebo na našem webu 2050podcast.cz. Profil podcastu na vás čeká na Spotify, Apple podcasts i Google podcasts.


Podcastem vás provázejí Petr Holík, Vendula Svobodová a Hana Vrtalová.

Na podcastu 2050 spolupracují Fakta o klimatu spolu s Asociací pro mezinárodní otázky, Učenou společností České republiky a Centrem pro dopravu a energetiku.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pro informovanější debatu o klimatu v ČR

František Novotný

Díky za super práci! Zapojení lidí z jednotlivých dotčených oborů je velkým přínosem. A doplnění přehledových čísel z Fakt o klimatu hodně pomůže v rychlé orientaci a zapůsobení na posluchače.

Roman Čapek

Preju hodne zdaru a sil pri praci na dalsich dilech podcastu. Jste skveli!

Petr Pokorný
2 000 Kč

Výborný projekt, využil jsem ho i ve výuce na gymnáziu. Studenti jsou s ním též spokojení.

Matěj Hudec
300 Kč

Skvely podcast, diky za Vasi praci!

Martin Hasa
500 Kč

Velmi zajímavý podcast. Oceňuji zejména konkrétní a realná data.

Jiří K

Super content, doufam, ze funguje matching

Antonin Samal
300 Kč

Díky!

Dárce

Děkuji za vaši práci.

Pavel Haška
300 Kč

Děkuji za fakta o klimatu i podcast 2050. Jsou to super projekty, jejichž konzumace by se měla stát pravidelným obsahem každého z nás, protože jedině vědění, aktivita a působení každého z nás může pomoci uchovat prosperující planetu pro další generace. 🌿👏🤗

Šárka Fronček
150 Kč