Hnutí DUHA - Sedmá generace


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Předat dětem, co je k žití

Setkejte se s osobnostmi různých profesí, oborů, názorů či věr v knize nadčasových rozhovorů, které v uplynulých třiceti letech vyšly na stránkách Sedmé generace.

vybíráme od 1.6.2021

Předat dětem, co je k žití

Setkejte se s osobnostmi různých profesí, oborů, názorů či věr v knize nadčasových rozhovorů, které v uplynulých třiceti letech vyšly na stránkách Sedmé generace.
201 805 Kč

přispělo

329 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Leží vám na srdci i na mysli stav přírody a společnosti? Nejste sami. Stejné obavy často pociťovaly a pociťují i osobnosti ekologického, společenského a kulturního života v různých koutech světa. O své myšlenky a příběhy se s námi v uplynulých 30 letech podělili například Stanislav Grof, Hana Librová, Vandana Shiva, Satish Kumar, Helena Norberg-Hodge, Jiřina Šiklová, Naomi Aldort, Edward Goldsmith, Murray Bookchin, Bedřich Moldan nebo Erazim Kohák.


Ze třiceti těchto pozoruhodných rozhovorů nyní připravujeme knihu.  Aby však opravdu vyšla, potřebujeme vaši pomoc. Náklady na tisk, sazbu, ediční úpravy či distribuci totiž převyšují možnosti naší malé neziskové redakce. Pokud spojíme síly a vybereme alespoň 150 000 korun, budeme moci knížku poslat do světa. Za každou podporu mockrát děkujeme!

Přispějete-li alespoň 300 Kč, pošleme vám elektronickou verzi knížky v pdf, mobi nebo epub pro čtečky (pokud kniha vyjde tištěně).
Přispějete-li alespoň 500 Kč, pošleme vám knížku ještě vonící novotou přímo z tiskárny.
Prvním 30 dárcům, kteří pošlou alespoň 1000 Kč, zašleme knížku i s vlastnoručním podpisem některé ze zpovídaných osobností a redakčního týmu Sedmé generace.Časopis Sedmá generace již tři dekády mapuje vztahy mezi lidskou společností a přírodou. Sledujeme změnu klimatu, ochranu zvířat, krajiny i lidských práv, vývoj energetiky, ekonomiky, zemědělství, médií a mnoho dalších aspektů soudobé civilizace.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Je to tady, vybrali jsme přes 150 tisíc korun! Děkujeme za dary všem 256 přispěvatelům, díky kterým budeme moci vytisknout naši první knihu. Každý se tak už nyní může těšit na pdf či tištěné vydání. Nicméně sbíráme dál, kniha bude opravdu hutná a na kvalitní zpracování se bude hodit ještě dalších 50 tisíc korun. Věříme, že zvládneme do konce prázdnin shromáždit alespoň 200 tisíc korun, děkujeme!

Děkujeme mockrát všem, kdo přispěli na knižní vydání 30 rozhovorů. Máme vybráno už téměř 100 tisíc, tedy blížíme se ke dvěma třetinám naší cílové částky. To je velká šance, že knihu vydáme. Ještě jednou děkujeme, i za šíření této dárcovské výzvy.

Založení projektu

Za jednu knihu + za odvahu se do toho pustit. Tohle se musí podařit, lepší sadu nadčasových rozhovorů nemá nikdo v téhle republice! Ani na Slovensku!

Žaneta Gregorová

hodně zdaru! ráda si pak počtu :).

Romana Kaclíková

Těším se na výběr z hroznů, díky, díky a vše nej k výročí!

Pavlína Binková
500 Kč

tesim sa na knizku ☘️

Katarina Bartovicova
500 Kč

Protože

Antonín Kadlec
500 Kč

Držím palce a těším se na knihu!

Lukáš Lyer

Já vám tak držim palce!

Jana Řídká
500 Kč

Díky za inspirace

Adam Bedřich

To nelze nepodpořit ;-) Těším se na nadčasové čtení

Roman Klecker
500 Kč

30 let to se musí oslavit ;-) A teď hurá do dalších třiceti.

Ivo Kropáček
500 Kč