Hnutí DUHA - Sedmá generace


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Předat dětem, co je k žití

Setkejte se s osobnostmi různých profesí, oborů, názorů či věr v knize nadčasových rozhovorů, které v uplynulých třiceti letech vyšly na stránkách Sedmé generace.

vybíráme od 1.6.2021

Předat dětem, co je k žití

Setkejte se s osobnostmi různých profesí, oborů, názorů či věr v knize nadčasových rozhovorů, které v uplynulých třiceti letech vyšly na stránkách Sedmé generace.
202 805 Kč

přispělo

331 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Leží vám na srdci i na mysli stav přírody a společnosti? Nejste sami. Stejné obavy často pociťovaly a pociťují i osobnosti ekologického, společenského a kulturního života v různých koutech světa. O své myšlenky a příběhy se s námi v uplynulých 30 letech podělili například Stanislav Grof, Hana Librová, Vandana Shiva, Satish Kumar, Helena Norberg-Hodge, Jiřina Šiklová, Naomi Aldort, Edward Goldsmith, Murray Bookchin, Bedřich Moldan nebo Erazim Kohák.


Ze třiceti těchto pozoruhodných rozhovorů nyní připravujeme knihu.  Aby však opravdu vyšla, potřebujeme vaši pomoc. Náklady na tisk, sazbu, ediční úpravy či distribuci totiž převyšují možnosti naší malé neziskové redakce. Pokud spojíme síly a vybereme alespoň 150 000 korun, budeme moci knížku poslat do světa. Za každou podporu mockrát děkujeme!

Přispějete-li alespoň 300 Kč, pošleme vám elektronickou verzi knížky v pdf, mobi nebo epub pro čtečky (pokud kniha vyjde tištěně).
Přispějete-li alespoň 500 Kč, pošleme vám knížku ještě vonící novotou přímo z tiskárny.
Prvním 30 dárcům, kteří pošlou alespoň 1000 Kč, zašleme knížku i s vlastnoručním podpisem některé ze zpovídaných osobností a redakčního týmu Sedmé generace.Časopis Sedmá generace již tři dekády mapuje vztahy mezi lidskou společností a přírodou. Sledujeme změnu klimatu, ochranu zvířat, krajiny i lidských práv, vývoj energetiky, ekonomiky, zemědělství, médií a mnoho dalších aspektů soudobé civilizace.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

S koncem září uzavíráme náš první velký projekt - sbírku na knihu ke 30. narozeninám Sedmé generace. Velmi tímto děkujeme všem 330 přispěvatelům za vybraných 202 305 korun a projevenou důvěru. Předchystanou knihu jsme poslali na sazbu a grafickou úpravu naší dvorní grafičce Janě Kloučkové Kudrnové a pak hurá do tiskárny. Jakmile budeme vědět přesný termín vydání, dáme to hned světu vědět. Držte nám pěsti. 

Je to tady, vybrali jsme přes 150 tisíc korun! Děkujeme za dary všem 256 přispěvatelům, díky kterým budeme moci vytisknout naši první knihu. Každý se tak už nyní může těšit na pdf či tištěné vydání. Nicméně sbíráme dál, kniha bude opravdu hutná a na kvalitní zpracování se bude hodit ještě dalších 50 tisíc korun. Věříme, že zvládneme do konce prázdnin shromáždit alespoň 200 tisíc korun, děkujeme!

Děkujeme mockrát všem, kdo přispěli na knižní vydání 30 rozhovorů. Máme vybráno už téměř 100 tisíc, tedy blížíme se ke dvěma třetinám naší cílové částky. To je velká šance, že knihu vydáme. Ještě jednou děkujeme, i za šíření této dárcovské výzvy.

Založení projektu

vážení a milí přátelé, fandím vaší práci a těším se na výroční knihu. S pozdravem Roman Č.

Roman Černík
1 000 Kč

Moc Vám fandím a jsem rád, že tu ještě žijí lidé, opravdový lidé. Přeji spoustu energie a trpělivosti.

Zdeněk Krejčí
500 Kč

DĚKUJI!!!

Alena Havlíčková
500 Kč

<3

Roquen Lómë

Jste skvělí, vydržte, díky !!!

Zdeněk Kulhánek
500 Kč

Těšíme se!

Dominika Dolanska
500 Kč

Díky!

Tereza Müllerová
300 Kč

Kniha, která si svůj zrod zaslouží. Těším se!

Dominik Plíhal

Díky za tento počin, ale hlavně za možnost číst Sedmou generaci vůbec!

Dalimil Toman
500 Kč

děkuji

Pavel Černý
500 Kč