Spolek Hurá na Výlet!


Senioři

Pomozte nám uspokojit poptávku seniorů po tolik očekávaných výletech.

Zájem seniorů o naše výlety, na které se brzo začneme vypravovat, je obrovský. Po dlouhých měsících samoty konečně přijde zábava a hlavně se zase potkáme. Vyhlásili jsme výlety pro prvních více než 500 seniorů, ale kapacity jsou skoro naplněné. Chceme proto přidat dalších 5 výletů, ale na to budeme potřebovat vás, vaši pomoc. Prosíme, přispějte i vy na veselejší dny, dříve narozených – na autobusovou dopravu + na vstupy + oběd + pivečko + zdravotní doprovod + průvodce + pohodovou rezervaci = na nezapomenutelné společné zážitky. Až uvidíte při svých výletech skupinu usměvavých seniorů plných života a poznávání, určitě se vám vaše investice vrátí v upřímné radosti.

vybíráme od 12.5.2021

Pomozte seniorům vypravit se na výlet

16 600 Kč
vybráno 22 % z 75 000 Kč

zbývá

19 dní

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


__________________
Spolek Hurá na Výlet! je dobročinná organizace a hlavně parta mladých lidí, kteří od roku 2014 vymýšlí, jak zpříjemnit stáří seniorům. Pořádáme společné výlety a akce, aby poznali nová místa, lidi a dostali se k potřebným informacím, které jim můžou usnadnit život.
A protože víme, že z důchodu se nedá vůbec „vyskakovat“, cena výletů je dotovaná.
 
Za dobu svého působení jsme vypravili na výlet tisíce seniorů a naší patronkou je režisérka Silvie Dymáková, autorka dokumentu Šmejdi. Snímku, který zachycuje podvodné praktiky obchodníků. Snímku, který nás rozhoupal k tomu ukázat, že nejsme generace, která chce na seniorech profitovat, ale naopak jim vrátit co společnosti dali.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za Vaši úžasnou a neskutečně prospěšnou práci 😊

Markéta Teplá

Šťastný výlet plný úsměvu :)

Jiří Lipár
100 Kč

Aspoň něco málo .. třeba na oběd :))

Štefan Mazan
200 Kč

Hodne stesti v rozjezdu vyletu! Je skvele, co delate a seniori si to opravdu zaslouzi po dlouhe samote kvuli covid!

Jiří Procházka
500 Kč