Charita Vsetín


Senioři Hospicová a paliativní péče

Charita Vsetín - Domácí zdravotní péče

Jednou z mnoha služeb, které nezisková organizace Charita Vsetín poskytuje, je i Domácí zdravotní péče. Tato služba se stala již nedílnou součástí života občanů ve Vsetíně a přilehlých obcích. Ve spolupráci s lékaři funguje pro naše klienty nepřetržitě sedm dnů v týdnu, kdy naše zdravotní sestry pečují o pacienty přímo v jejich domácím prostředí.

vybíráme od 7.5.2021

Podpora Domácí zdravotní péče

S námi nejste sami...
2 000 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše organizace se zabývá poskytováním několika druhů služeb, které jsou ve Vsetíně a přilehlých okolních obcích nedílnou součástí života občanů - Stacionář Magnolia pro seniory, Pečovatelská služba, Zdravotní domácí péče, Osobní asistence, Domácí hospic VIA, Pastorační služba, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ZRNKO, Mimoškolní příprava SIDERA, Camino sociální rehabilitace, Půjčovna kompenzačních pomůcek. Rádi bychom jménem Charity Vsetín požádali o finanční podporu pro službu Zdravotní domácí péče.  
Tato služba funguje pro naše klienty nepřetržitě sedm dnů v týdnu, kdy naše zdravotní sestry pečují o pacienty přímo v jejich domácím prostředí. Z důvodu nedostatečného financování ze strany zdravotních pojišťoven, se tato služba neustále potýká s problémy spojenými s pokrytím nákladů na nákup zdravotního materiálu, glukometrů, převazového materiálu apod.. Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu