Podnikatelské odbory - Unie podnikatelských a živnostenských spolků, z.s.


Legislativa a právní pomoc Lidská práva

PODPOŘTE PORADNU PRO PODNIKATELE!

Před pěti měsíci jsme měli nápad založit poradnu pro podnikatele. Díky úžasným dárcům je POradna na světě a je připravena radit všem malým českým podnikatelům a živnostníkům. www.podnikatelskaporadna.cz je tady pro vás. Tým odborníků je plně k dispozici. Všichni potřebujeme, abyste nás finančně podpořili právě v těchto dnech, kdy nás stát hodil přes palubu.

vybíráme od 28.4.2021

PODPOŘTE PORADNU PRO PODNIKATELE!

Před pěti měsíci jsme měli nápad založit poradnu pro podnikatele. Díky VÁM úžasným dárcům je POradna na světě a radí všem malým českým podnikatelům a živnostníkům, kteří pomoc potřebuj. Tým skvělých odborníků je plně k dispozici. Podpořte finančně PORADNU právě teď, kdy vláda stále o podpoře podnikání jen hovoří, a tváří se, jak moc problémům malého podnikání rozumí, ale ve skutečnosti "skutek utek".
22 502 Kč

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czPotřebujete se zorientovat ve zmatku vládních nařízení? Nejste si jisti, na jaké kompenzace máte nárok? Nebo vám finanční správa zkomplikovala život nestandardním požadavkem? POradna Podnikatelských odborů je místo, kde vám poradíme.

Představujeme vám zbrusu nový web www.podnikatelskaporadna.cz. K dispozici je vám tým profesionálů – odborníků na jednotlivé oblasti podnikání, kteří jsou připraveni se každému vašemu dotazu věnovat.

POradna je na světě právě díky našim dárcům. Jak jsme slíbili, poradna je pro všechny podnikatele zcela zdarma.

PODPOŘTE PORADNU PRO PODNIKATELE!

Nový web www.podnikatelskaporadna.cz je dalším krokem v tom, co chceme dělat, a v čem stát tragicky selhává – tedy v podpoře malých českých podnikatelů a živnostníků.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dobrý den všem z Podnikatelských odborů. Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že se jako jediní v této zemi zastáváte podnikatelů a za vaši snahu obrátit "kurz lodi" k lepšímu. Doufám, že se vše obrátí a budeme zase moci volně dýchat. Hezké dny všem, Olga

Olga Maříková

Velice si vážím Vaši práce a všeho, co pro nás malé podnikatele děláte.

Ladislava Pacakova
1 000 Kč