Akademie klasické hudby, z.ú.


Culture, Art and History

The Dvořák Prague Festival - One-time donation

You can also support us by giving a one-time donation. Just click to choose an amount, or enter any amount you wish. This is a quick and easy way for you to give us efficient assistance with funding our festival. Our efforts to maintain the highest artistic standards entail months of work, culminating with all the emotions and experiences of the concerts at the Dvořák Prague Festival. We are truly grateful for every donation. In appreciation, we will send you a Certificate of Donation and a receipt for your tax records.

Donate in :
secured by Darujme.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Díky - a cantabile!

Dana Svobodová

Zpříjemňujete nám život nádhernými hudebními zážitky. Díky :-)

Markéta Zukalová
CZK 400

Velice si vážím nejen všech umělců, ale i těch,kteří pro ně vše zajišťují a zprostředkovávají styk s obecenstvem. Celý život chodím na koncerty tzv. vážně hudby a jsem ráda,že mohu přispět na její provozování. Máme zakoupené 2 koncerty a už se moc těšíme. Není třeba mě nikde zveřejňovat .
Srdečně

Jaroslava Kapitolová
CZK 2,000

Keep going!

Marta Šigutová
CZK 1,000

Jsem téměř pravidelným návštěvníkem Dvořákova festivalu a letitý návštěvník koncertů vážné hudby. Jsem ráda, že mohu takto přispět a nepotřebuji žádné potvrzení , ani zveřejňování svého daru. Jsem přesvědčená, že peníze budou v dobrých rukách.
Děkuji za veškerou vaši činnost v této oblasti.
Se srdečným pozdravem J.Kapitolová

Jaroslava Kapitolová
CZK 1,000