Sport 4 Help, z.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Společně dokážeme zázraky … a pomůžeme Věrušce

Věruška je holčička, která do vínku dostala kupu starostí. S maminkou Pavlínkou jsou ale statečné a snaží se brát život takový jaký je a rozhodně se ho snaží si užít na maximum, co jen to jde a co jim zdravotní stav dovolí. Věruška má totiž vážně nemocné srdíčko, mikrocefalii, centrální koordinační poruchu, Downův syndrom a leukémii… Rádi bychom Věrušku s její maminkou opět podpořili. Vybrané penízky budou použity na hipoterapii, denní péči, zdravotnický materiál, který Věruška potřebuje každý den (např. injekční stříkačky, jednorázové podložky, rukavice, dezinfekce, atd.).

vybíráme od 11.3.2021

Společně dokážeme zázraky … a pomůžeme Věrušce

Vybrané penízky budou použity na hipoterapii, denní péči, zdravotnický materiál, který holčička Věruška potřebuje každý den (např. injekční stříkačky, jednorázové podložky, rukavice, dezinfekce, atd.). Počítá se každá drobná korunka, žádný obnos není směšný a má svou vysokou hodnotu. Děkujeme.
2 000 Kč

přispělo

6 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Společně dokážeme zázraky… To je fráze, kterou jsem již jednou použila na podporu nemocné holčičky Věrušky. V roce 2019 jsme jí dokázali vybrat penízky na dovolenou u moře, která byla pro ní ze zdravotních důvodů moc důležitá. A nyní bychom jí rádi podpořili ohledně hipoterapie, potřebných zdravotních materiálů a potřebných věcí, na aktivity, které Věruška má.

Na úvod bych ráda představila Věrušku. Je to holčička, která do vínku dostala kupu starostí. S maminkou Pavlínkou jsou ale statečné a snaží se brát život takový jaký je a rozhodně se ho snaží si užít na maximum, co jen to jde a co jim zdravotní stav dovolí. Věruška má totiž vážně nemocné srdíčko, mikrocefalii, centrální koordinační poruchu, Downův syndrom a leukémii… No… není toho málo, ale i přesto, je Věruška usměvavá princezna.Na všechny z nás, dopadá současná covidová situace… Každý jí zvládáme tak, jak se dá a snažíme se neztratit optimismus a zdravý rozum… I když je to někdy velmi těžké… Spousta aktivit nelze vykonávat, a tak se snažíme vyplnit si čas nějak jinak… 

Holky běžně navštěvují různé terapie a spoustu doktorů, to jim zabere převážně všechen čas. Nyní mají ale trošku jiný režim. Z terapií, které Věruška navštěvovala, tak jim zůstala alespoň hipoterapie. Ostatní terapie navštěvovat nemohou. 

Rádi bychom Věrušku s Pavlínkou opět podpořili. Vybrané penízky budou použity na hipoterapii, denní péči, zdravotnický materiál, který Věruška potřebuje každý den (např. injekční stříkačky, jednorázové podložky, rukavice, dezinfekce, atd.).Holky i v této nelehké době myslí optimisticky a vyrábějí dárečky, které posílají dál, jedná se o svíčky, mýdla, tašky a obrázky. Maminka Věrušky se tak snaží vyplnit čas Věrušky, který tráví v této době převážně doma. Nicméně i takové aktivity něco stojí, takže holky si za vybrané finance budou moct také nakoupit potřebný materiál na výrobky. 

Budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte a podpoříte Věrušku v jejich aktivitách. 

Holkám pomůže každá korunka! A za odměnu Vám holky pošlou vyrobený výrobek 😊 

Někdy malá drobnost, přinese někomu jinému velkou radost… 

Děkujeme!

Za tým Sport4Help

Denisa

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu