Nová Trojka, z. s.


Děti, mládež, rodina Regionální a komunitní rozvoj

Rodina je nejvíc - podpořte ji s Novou Trojkou

Pomoc a podpora jsou alfou a omegou naší činnosti. O to víc to platí v době, která přeje více virům než lidem. V současnosti je ještě obtížnější než kdy dřív zajistit dostatek finančních prostředků na to, abychom udrželi Novou Trojku v chodu. Naším velkým přáním je, až se znovu budou moci otevřít dveře centra našim klientům, aby se shledali se svými oblíbenými lektory a zaměstnanci při všech svých oblíbených programech a akcích!

vybíráme od 25.2.2021
40 700 Kč

přispělo

32 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V Nové Trojce pečujeme o rodiny z Prahy 3 a okolí téměř devatenáct let. Nabízíme kroužky dětem i dospělým, připravujeme zábavné akce, vzděláváme a podporujeme rodiče i pěstouny, pracujeme s dobrovolníky a významně pomáháme sociálně i jinak znevýhodněným rodinám. 

Ačkoliv nyní musíme mít zavřeno, pomáháme dál. Nabízíme poradenství a online vzdělávání, pomoc s doučováním, pořádáme sbírky oblečení a dalších potřebných věcí, zapojujeme se do dobrovolnické pomoci seniorům, chystáme venkovní akce pro jednotlivé rodiny i online kurzy pro děti a dospělé. 

Považujete-li naši činnost za smysluplnou, prosíme, podpořte nás! Rádi bychom přežili a nadále pomáhali našim rodinám!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám za to, co děláte. Jen tak dál. Jste výborný kolektiv, který nabízí mnoho aktivit pro rodiče s dětmi i jednotlivce. Čas, který jsem u Vás a s Vámi strávila byl pro mě přínosný, příjemný, pohodový, pozitivní, přívětivý, pořádný a doufám, že tomu tak bude i nadále. Hodně zdraví a sil do dalších desetiletí :-).

Ivana K.

Děkujeme za vše a držme si palce!

GabS