Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

DVANÁCT SIL pro neonatologii v Olomouci

Představte si, že nemůžete mít své novorozené miminko doma několik týdnů nebo i měsíců. Přišlo na svět předčasně... Oddělení neonatologie se stává pro takové rodiny dočasným náhradním domovem. Miminka do dlaně potřebují sílu, aby svou cestu neonatologií zvládla. Společně můžeme pomoci tomu, aby miminka a rodiče strávili toto období příjemněji... 💜 Pojďme jim společně poslat dvanáct sil! 💜

DVANÁCT SIL pro neonatologii v Olomouci

Jednotka intenzivní a resuscitační péče pro novorozence pečuje o novorozence se závažnými onemocněními, která ohrožují život a zdraví dětí. Oddělení je vybaveno nejmodernější zdravotnickou technikou umožňující poskytovat péči na špičkové úrovni, samozřejmostí je vzdělaný a zkušený personál a široká dostupnost další navazující péče Pracoviště dlouhodobě dosahuje výborných výsledků v oblasti péče o předčasně narozené novorozence. Na oddělení je praktikován Individuální přístup k potřebám dětí a časné zapojení rodičů do péče o své dítě – tzv. rodinná péče, a příprava dítěte i maminky na propuštění do domácího prostředí.
8 900 Kč

přispělo

11 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
LÁSKA, ODHODLÁNÍ, BOJOVNOST, VÍRA, DŮVĚRA, POROZUMĚNÍ, POKORA, VDĚČNOST, LASKAVOST, NADĚJE, RADOST a PODIVUHODNÁ SÍLA.
To jsou SÍLY, které provází miminka do dlaně a také všechny, kdo o ně na neonatologiích pečují.


V České republice se narodí každý rok přibližně 8500 dětí předčasně. Oddělení neonatologie je místo, kde rodiče s dětmi tráví spoustu času a zažívají tu mnoho radostných, ale i těžkých chvil. Je to prostředí, na které už nikdy nezapomenou...

Novorozenecké oddělení FN Olomouc je jedním z dvanácti perinatologických center, kde se starají o ta úplně nejmenší miminka...  Je to špičkové pracoviště té nejvyšší úrovně. Rodiče a jejich děti tu mají tu nejlepší péči. I my v Nedoklubku jsme si obdobím na neonatologických odděleních prošli. Proto víme, co pomáhá a ve spolupráci s vedením oddělení připravujeme sbírku na pořízení potřebného vybavení pro neonatologické oddělení.


To, že jsme strávili určitou část našeho života na neonatologiích nás navedlo na myšlenku přinést do všech center kalendář se vzkazy rodičů, kteří už cestu neonatologickým oddělením prošli. Do tvorby tohoto unikátního kalendáře se zapojilo přes 100 rodičů se svým osobním vzkazem těm, kterým se miminko narodí předčasně v roce 2021.
Tak vznikl náš KALENDÁŘ 2021 s dvanácti silami, které provází nejen miminka, ale zejména jejich rodiče a zdravotníky, kteří o ně pečují.

Která SÍLA je ta Vaše?
Spolu s finančním darem pro oddělení mu také můžete virtuálně poslat jednu z dvanácti sil, která je vašemu srdci nejbližší.  Najdete ji v seznamu před odesláním platby.
Jdete do toho s námi?
Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nejupřímnější díky za Vaši práci!

Eva M.

Jen obrovské díky. Krčovi

Eva Mikešová

Děkujeme

Anna

Přeji hlavně zdravíčko a hodně sil

Lenka Vajsarová

Děkujeme celému vašemu úžasnému týmu za péči o děti i jejich rodiče! Moc si toho vážíme!!!

Lucie Žáčková
365 Kč