Nadační fond Českého rozhlasu


Senioři

Ježíškova vnoučata v roce 2021

Ježíškova vnoučata plní každoročně přání seniorům, kteří přišli o zájem vlastní rodiny, nebo ji už nemají. Dárci - Ježíškova vnoučata - vybírají a plní konkrétní přání babiček a dědečků na webu jeziskovavnoucata.cz. Ta dražší z nich se daří nakupovat díky veřejné sbírce Ježíškova vnoučata. Vámi darované peníze mění k lepšímu život seniorů po fyzické i psychické stránce. Nejen, že jim plníte často dlouholeté sny, ale hlavně jim ukazujete, že o ně má někdo zájem, že nejsou sami, že Vánoce můžou být zase veselým obdobím.

vybíráme od 25.1.2021

Staňte se i letos Ježíškovým vnoučetem

Pojďme společně znovu měnit životy lidí, kterým chybí zájem a pohlazení.
44 822 Kč

přispělo

37 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Od 16. listopadu 2020 do 6 .ledna 2021 jste poslali skoro čtyři miliony korun, za které jsme nakoupili dražší dárky ze seznamu šestnácti tisíc přání. Ta, na která jednotlivci nestačí. Ať už mluvíme o invalidních vozících, polohovacích postelích, televizorech nebo třeba akváriu, šlapadlu či vánočním osvětlení celého domova pro seniory. Všem vám za vaše finanční dary moc děkujeme. Velice si vaší štědrostí vážíme. A protože někteří z vás přispívají na pomoc a pro radost seniorům celoročně, dárcovskou bránu s příchodem svátku Tří králů neuzavíráme. Uděláme z ní virtuální prasátko, které zase před Vánoci rozbijeme. 
V polovině listopadu 2021, tentokrát už pátým rokem, otevřeme databázi přání na www.jeziskovavnoucata.cz. Díky vaší finanční podpoře zase nakoupíme dárky, které patří mezi ty dražší. I když v drtivé většině převažují přání skromná, najdou se i ta nákladná. Nechceme dělat rozdíly. Nechceme dávat hranice. Protože sny nemají žádné hranice. A my si moc přejeme, aby i o následujících Vánocích nezůstalo žádné přání babiček a dědečků bez splnění.  A vám z celého srdce děkujeme, že v tom jedete s námi ❤.
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Užijte je k radosti...

Michal Isteník
23 500 Kč

Snad tato mala castka pomuze prispet ke splneni nektereho z prani ❤

Martina Beránková
500 Kč

Máme našim babičkám a dědečkům co vracet. Díky za tento projekt!

Kateřina Fárová
1 000 Kč

Na splněná přání.

Zdeňka Kolská
500 Kč

Lidi si mají pomáhat. Nikdy nevíme, když budeme staří, kdy budeme potřebovat pomoc.

Lívia Líbalovi
1 000 Kč

Posílám sílu, lásku a odhodlání do celého roku. Držte se.
S laskavým pozdravem,
M. Husáková.

Magdaléna Husáková