PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Lidé s postižením

AUTOMOBIL - DODÁVKA PRO MOBILNÍ HOSPIC

Vážení dárci, PAHOP JE NEMOCNICE DOMA a naše služby poskytujeme pacientům v jejich domácím prostředí nepřetržitě ve dne i v noci, 365 dní v roce. Vozový park je tedy naším neodmyslitelným provozním nástrojem a i když se nám daří navyšovat počty výjezdových vozů pro naše zdravotníky, potřebujeme pomoci s pořízením dodávky pro rozvoz objemných kompenzačních pomůcek. Váš dar je v této chvíli aktivní pomocí aktuální potřebě a my věříme, že i s Vaší pomocí nová dodávka s kompenzačními pomůckami vyjede brzy k našim pacientům.

vybíráme od 22.1.2021

POMÁHÁTE PEČOVAT

Každá Vaše částka pomáhá zajišťovat náročnou péči o naše pacienty. V tomto případě posílí provozně technické kapacity, které nám dosud velmi chybí. Věříme, že s Vaší laskavou pomocí brzy budeme moci dovážet elektrické polohovací postele, křesla, vozíky a další objemná zařízení k našim pacientům. Po provedení transakce nám server Darujme.cz odešle dar na náš transparentní účet Fio Banky č.2501916657/2010. Pomůžete ?
61 600 Kč

přispělo

15 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


Potřeby pacientů kromě přímé zdravotní péče vyžadují i vybavení kompenzačními pomůckami, které jsou často objemné a odvážíme je k jednomu pacientovi i několik najednou. Manipulace s tímto materiálem vyžaduje nejen zdatné a zručné pracovníky, ale také potřebný přepravní nákladový prostor.
Dosud tato zařízení převážíme, pokud to jde, osobními vozy ve ztížených podmínkách. Nutná spolupráce s externími přepravci je pro nás finančně nákladná. Dodávka s odpovídajícím nákladovým prostorem by našemu zařízení velmi pomohla, obzvláště v době, kdy náš mobilní hospic pečuje o stále více pacientů napříč Zlínským  a z části i Jihomoravským krajem. 

Co nám nový automobil umožní ?

  • rozvoz objemných kompenzačních pomůcek k pacientům
  • zajištění dovozu zdravotnického materiálu a vlastní zásobování

Jaké problémy nám nový automobil vyřeší ?

  • ničení interiérů osobních aut, ve kterých dosud převážíme objemné kompenzační pomůcky
  • omezení kapacity vozů potřebných pro zdravotní sestry zajišťující přímou zdravotní péči o pacienty v domácím prostředí
  • bezpečnost práce při manipulaci s kompenzačními pomůckami
  • finanční úspory v souvislosti s využíváním služeb externích dopravců
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se vám daří všem,moc si vážím vaší práce

Zdeněk Barvíř
300 Kč

Janík klíče

Jan Feil
7 500 Kč

Ráda přispěju .... už se stalo💙

Ludmila Cilečková

rád jsem vám pomohl a když to vyjde pomůžu opět,ať se vám daří.zdraví Barvíř zdeněk

Zdeněk Barvíř
500 Kč

Ať jezdí :)

Michal Večeřa
1 000 Kč

Přátelé, kdo se tak obětavě staráte o potřebné, jste skvělí a vytrvejte v tom. Je to náš dluh těm, kteří pro nás budovali a o nás pečovali, abychom měli, co dnes máme a tím myslím i možnost jim to oplatit a žít tak v božím slovu. Všem přeji hodně sil, lásky a neutuchajícího elánu!

Michaela Köch
10 000 Kč

Držíme palce cela rodina, at je na auto, které pomáhá co nejdřív ❤️

Robin Köch
2 000 Kč