Nedoklubko, z.s.


Zdraví Děti, mládež, rodina

DVANÁCT SIL pro neonatologii u Apolináře

Představte si, že nemůžete mít své novorozené miminko doma několik týdnů nebo i měsíců. Přišlo na svět předčasně... Oddělení neonatologie se stává pro takové rodiny dočasným náhradním domovem. Miminka do dlaně potřebují sílu, aby svou cestu neonatologií zvládla. Společně můžeme pomoci tomu, aby miminka a rodiče strávili toto období příjemněji... 💜Pojďme jim společně poslat dvanáct sil!💜

DVANÁCT SIL pro neonatologii U Apolináře

Každý rok je na neonatologickou jednotku intenzivní a resuscitační péče Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN přijato okolo 300 předčasně narozených dětí. Na každodenní péči o tyto děti se podílí mezioborový tým složený z lékařů neonatologů, pediatrů, dětských sester specialistek, záchranářů, porodních asistentek a fyzioterapeutů a dalších odborníků. Ve chvíli, kdy je novorozenec přijat na oddělení, je pro něj připraven tento tým, který každému miminku „ušije“ péči na míru jeho individuálním potřebám i potřebám jeho rodiny.. Pošlete Apolináři SÍLU. Která je ta Vaše?
116 297 Kč

přispělo

38 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
LÁSKA, ODHODLÁNÍ, BOJOVNOST, VÍRA, DŮVĚRA, POROZUMĚNÍ, POKORA, VDĚČNOST, LASKAVOST, NADĚJE, RADOST a PODIVUHODNÁ SÍLA.
To jsou SÍLY, které provází miminka do dlaně a také všechny, kdo o ně na neonatologiích pečují.


V České republice se narodí každý rok přibližně 8500 dětí předčasně. Oddělení neonatologie je místo, kde rodiče s dětmi tráví spoustu času a zažívají tu mnoho radostných, ale i těžkých chvil. Je to prostředí, na které už nikdy nezapomenou...
Gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK a VFN  je jedním z dvanácti perinatologických center, kde se starají o ta úplně nejmenší miminka...  Je to špičkové pracoviště té nejvyšší úrovně. Rodiče a jejich děti tu mají tu nejlepší péči. I my v Nedoklubku jsme si obdobím na neonatologických odděleních prošli. Proto víme, co pomáhá a ve spolupráci s vedením oddělení připravujeme sbírku na pořízení potřebného vybavení pro neonatologické oddělení .
 
Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Diky za péči o Adámka

Veronika Šedivá
365 Kč

Moc děkujeme za sílu, kterou jsme dostali pro našeho Mikuláška *26.2.2021 (30+1 tt) a posíláme ji dál dalším kulíškům a jejich rodičům.

Ivana Říhová

Obrovské DÍKY Vám všem, za to, co děláte. A za naše nedoklubátko, o které jste se starali.

Veronika Lokayová

Máte můj velký obdiv za to jak zvládáte péči o předčasně narozená miminka.Děláte učiněné zázraky.

Karel Baťka
500 Kč