Nadační fond, Agora 7


Osvěta a poskytování informací Senioři

Agora 7

Agora 7 má jasný cíl, budovat silnou komunitu a vytvářet svět lepším místem pro všechny z nás. Pečlivě vybíráme již fungující projekty, nebo tvoříme své vlastní. Vaše podpora má konkrétní podobu, cíl a smysl. Děkujeme, že spolu s námi tvoříte lepší svět.

vybíráme od 15.1.2021

Agora 7

Podpořte projekty Nadačního fondu Agora 7, pomozte nám budovat silnou komunitu a vytvářet svět lepším místem pro všechny z nás.
20 850 Kč

přispělo

18 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pečujeme o zkvalitnění života v seniorském věku i napříč generacemi a podporujeme
sociálně znevýhodněné, žijící na okraji společnosti. Naši pozornost si zaslouží zejména senioři, pro které provozujeme vzdělávací a kulturní centrum Přístav 7 v blízkosti Mariny Holešovice. V jeho blízkosti jsme vybudovali také komunitní zahradu Botanicula,
místo příjemného odpočinku v ruchu velkoměsta. Zahrada je otevřena všem. Klienti Přístavu 7 v ní pěstují nejen zeleninu, bylinky a květiny, ale i mezilidské a sousedské vztahy.


V době pandemie koronaviru, neztrácíme naději a snažíme se i nadále pomáhat. Organizujeme sbírky na kvalitnější jídlo seniorů a pro klienty azylového domu, podporujeme práci sociálních pracovníků a hlavně držíme při sobě.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za skvělou jógu!

Dárce
1 000 Kč