CEDU – Centrum pro demokratické učení, o. p. s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

JDE TO I JINOU CESTOU!

Podporujeme učitele a děti i v této nelehké době. Nabízíme setkávání on-line a motivujeme je k tomu, aby žákovské parlamenty běžely i nadále a děti mohly rozvíjet svou odpovědnost a odvahu měnit sebe i okolní svět.

vybíráme od 1.12.2020

HRDÍ PODPOROVATELÉ

Děkujeme za Vaši finanční podporu. Dáváte tím najevo, že stejně jako my stojíte za vizí zralé občanské společnosti.
17 150 Kč
vybráno 34 % z 50 000 Kč

přispělo

25 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Letošní rok byl výjimečný. Pro školy a vzdělávání obzvlášť. To, že školy několik měsíců byly zavřené, radikálně ovlivnilo způsob výuky a setkávání učitelů s dětmi. Naši činnost to výrazně omezilo a mělo to vliv na plánované semináře a výcviky (tedy i naše příjmy z lektorské činnosti). Nestěžujeme si, jen konstatujeme. Věříme, že žákovské parlamenty a občanské vzdělávání je v této době naopak ještě důležitější než v dobách klidného blahobytu. Hledáme proto nové cesty, jak podpořit učitele, aby nepolevovali v setkávání s dětmi.

Za učiteli se vydáváme po virtuálních cestách. Vytváříme koncept webinářů, které budou k dispozici na našem webu a YouTube všem koordinátorům žákovských parlamentů. Finanční tok se však zpomalil, dochází nám rezervy. Budeme proto velmi vděční, když podpoříte náš nápad s tvorbou webinářů a půjdete kousek naší virtuální cesty k učitelům společně s námi. Můžete s námi „chodit“ každý měsíc a stát se pravidelným podporovatelem nebo s námi vyrazit na „jednorázový velký výlet“ a poslat dar, který nás nakopne 😊. Věříme, že stejně jako nám ani vám nejsou lhostejné demokratické principy a chcete je předávat dalším generacím. Vážíme si každého daru. DĚKUJEME!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držte se!

Robert Fischer

Ráda jsem vás podpořila.
Koordinátorka parlamentu ZŠ Be Open

Renáta Bednářová
500 Kč

Hodně energie a úspěchů v roce 2021! Posílám za celý tým Eduzměny!

Martina Pařízková

Ať se mám proč vracet ;)

Ales Koblizek
1 000 Kč

Na setkání s vámi se vždycky těším, je pro mě velkou inspirací. Pokud nám v této době nezbývá jiná než virtuální cesta, ráda vás podpořím a vydám se i touto cestou s vámi :-) ...

Ludmila Růžičková
100 Kč