Mezinárodní vězeňské společenství


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Andělský strom 2020

Vánoční dárky pro děti, které mají mámu nebo tátu ve vězení. Ty děti nic špatného neudělaly, přesto nesou důsledky trestných činů svých rodičů. Pomozte nám vnést do srdíček těchto dětí radost a štěstí, až najdou pod stromečkem dárek s dopisem od rodiče.

vybíráme od 8.10.2020

Andělský strom 2020

Darujte dětem dárek, darujte jim radost!
373 080 Kč
vybráno 107 % z 350 000 Kč

přispělo

285 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!


Když se dětí odsouzených rodičů zeptáte, co by si přály nejvíce, odpovídají: aby táta nebo máma byli doma.

Toto přání jim nemůžeme splnit, ale skrze zaslaný vánoční dárek s osobním dopisem od rodiče jim doručíme nejen radost, ale i poselství – táta nebo máma na mě myslí!

Začali jsme si s rodinou pravidelně telefonovat a ty menší děti mi poprvé řekly mami. (odsouzená maminka)

Sám bych takový dárek mé dceři odtud nemohl dát a ona z toho měla tak moc velikou radost, že se prý k němu furt tulila, teď s tím Krtečkem - plyšákem spí a říka mu, že spinká s tátou. (odsouzený tatínek)

Především díky Vám jsem našla odvahu rodinu po několika letech kontaktovat a již brzy za mnou přijedou na návštěvu. (odsouzená maminka)

Jeden vánoční dárek pomáhá rodinám prožít blízkost, posiluje rodinná pouta, pomáhá udržet rodinu dohromady a přináší naději. 

V roce 2019 jsme poslali 1 292 vánočních dárků! Dárky posíláme vždy nové, v hodnotě do 500Kč.

Pojďme spolu dát dohromady finance alespoň na 300 dárků!

Pomůžete nám na Štědrý den rozzářit tváře děti, které (ne vlastním přičiněním) nemohou Vánoce trávit se svým rodičem?

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Je to tady, další cíl (350 000Kč) neuvěřitelně dosáhnut! Děkujeme všem za úžasnou podporu Andělského stromu a především všech dětí, které tyto Vánoce nebudou moct být se svými rodiči!! I díky Vám všem jsme mohli v pondělí odeslat 180 balíků s 260 dárky do všech koutů České republiky. Za děti odsouzených srdečně děkujeme!

Cíl (250 000Kč) opět dosažen, wow, velice děkujeme za projevenou důvěru!! :) Neleníme, nakupujeme dárečky, balíme dárečky, odesíláme dárečky... do pondělí bychom měli expedovat cca 500 dárků. Pomůžete nám dárky nejen nakoupit, ale i odeslat? Předem moc děkujeme!!

Za poslední týden se podařilo vybrat dalších 50 000 Kč na dárky pro děti, které mají mámu nebo tátu ve vězení! Wow! Jsme dojati obětavostí všech dárců, kterým osudy těchto neviditelných obětí zločinu nejsou jedno!

Myslíte, že společně dokážeme podarovat ještě dalších 100 dětí?

Neuvěřitelné!! Je teprve měsíc před Vánoci a již se podařilo vybrat 150 000Kč na dárky pro děti odsouzených rodičů, wow, všem ochotným dárcům mockrát děkujeme!!! :)

Stále nám přicházejí další a další přihlášky od odsouzených... proto jsme se rozhodli cílovou částku navýšit na 200 000Kč. Pomůžete spolu s námi rozveselit dalších 100 dětí?

Založení projektu

MVS, odvádíte fantastickou práci, díky!

Dárce

Díky

Josef Handrlák
500 Kč

Přeji jen to nejlepší do Nového roku, který nás čeká, a co nejklidnější Vánoce :)

Henrich Řeháček

Přeji dětem velkou radost z dárků o těchto Vánocích a také radost z poznání Daru od Boha, kterým je pro nás Ježíš Kristus. To světlo (Ježíš) ve tmě svítí a tma ho nepohltila... Petr

Petr Zůna

Děkujeme Vám, že pomáháte dětem touto cestou přinést alespoň trochu radosti do jejich nelehkého života a dáváte jim možnost prožít Vánoce s pocitem, že na ně jejich rodiče myslí, přestože nemohou tyto kouzelné chvíle prožít společně s nimi. Možnost podílet se na tomto projektu finančním příspěvkem nám vykouzlila úsměv na tváři. Veselé Vánoce přejí manželé Čuperovi.

Simona Čuperová
1 000 Kč

Moc si vážím toho, co děláte. Děkuji za tento nápad a možnost zapojit se alespoň finančním přispěním.

Julie

Dobrý den ,
předem Vaši nadaci zdravíme a přejeme at se Vám nadále daří dělat dětem , které to potřebují, radost.
Prosím poslat potvrzení o převzetí daru pro naši firmu JAROMÍR HUTLA BATTERY-CENTER s.r.o. IČO 26012979 DIČ:CZ26012979 na částku 20000,- kterou Vám dnes posíláme.
Jsme s pozdravem za firmu Alena a Jaromír Hutlovi


JAROMÍR HUTLA - BATTERY-CENTER s.r.o. IČO:26012979
20 000 Kč

Děkuji televizi Noe za informace ohledně pomoci dětem bez rodičů. Přeji všem požehnané svátky Vánoční a mnoho Boží ochrany a Jeho přízně! Helena

Helena Osarenren
500 Kč

Děkuji za Vaši práci.

Martin Diviš
2 000 Kč

Díky za práci, kterou děláte. Ať Bůh žehná vám i obdarovaným.

Dárce
1 000 Kč