Česko.Digital, z. ú.


Filantropie a dobrovolnictví Osvěta a poskytování informací

Skrz jedničky a nuly měníme Česko k lepšímu

Jsme komunita 5100+ expertních dobrovolníků nejen z IT a ve svém volném čase pomáháme neziskovým organizacím i státu s digitalizací. Naším cílem je za pomoci digitálních technologií zjednodušit a zlepšit fungování společnosti. Pracujeme na tom, aby s námi stát komunikoval elektronicky. Česká republika má nejlepší předpoklady k tomu, aby byla digitálním premiantem, zatím bohužel není. Pomozte nám to změnit!

vybíráme od 10.9.2020

Lepší Česko skrz jedničky a nuly

Jsme nezávislá nezisková organizace s transparentním hospodařením. Každý váš dar pomůže efektivněji zapojit dobrovolníky pracující na digitalizaci naší společnosti.
341 830 Kč

přispělo

106 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme Česko.Digital, komunita 5100+ expertních dobrovolníků nejen z IT a ve svém volném čase pomáháme neziskovým organizacím i státu s digitalizací. Chytrým nasazením digitálních technologií můžeme zjednodušit a zlepšit fungování společnosti pro všechny. Česká republika má nejlepší předpoklady k tomu, aby byla digitálním premiantem – a zatím není. Pomozte nám to změnit!

Jsme nezávislá nezisková organizace s transparentním hospodařením. Každý váš dar pomůže efektivněji zapojit dobrovolníky pracující na digitalizaci naší společnosti.

Kromě finančního daru odpočitatelného z daní nám můžete přispět tím, že nás budete sdílet na sociálních sítích – anebo nám darujte svůj čas a přidejte se k nám jako dobrovolník. Každé sdílení, každá koruna, každá hodina práce se počítá.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Smysluplný projekt, který posune Česko dopředu. Fandím!

Marek Štěpán

Good job 🤗

Martina Romanova
500 Kč

...

Patrik Šimon

MUDr. Otakar Lucák se již před šesti lety rozhodl přispět ke změně neuspokojivého stavu ve zdravotnických čekárnách. Jeho on-line rezervační systém Reservatic, ve spojení s dalšími subjekty, sehrál jednu z důležitých rolí při organizaci testování a očkování Covid-19. Tím ale role Reservaticu nekončí. Cílem Reservaticu je být startovací pistolí na cestě k optimalizaci kontaktu mezi pacientem a lékařem.

Otakar Lucák

Mohu-li přispět případně i tlumočením/překladem při komunikaci se zahraničními kolegy, bude mi ctí.

Eva PhDr. Wohlmuthová, MPH
1 000 Kč

Děkuji za vaši záslužnou činnost - je jí zapotřebí.

Alena Hynštová

Líbí se mi, co děláte, a navíc to děláte dobře :) Díky.

Vít Sikora
256 Kč

Skvělá iniciativa

Ondrej Parpel

Díky za to, co děláte!

Barbora Nevosádová

Vážím si projektu, Jakuba i práce, kterou jste zatím odvedli. Pokračujte, má to smysl!

Marek Jirovec
25 000 Kč