Diakonie ČCE – středisko Rolnička


Filantropie a dobrovolnictví Sport a volný čas

Virtuální Dobroběh

Čtvrtý ročník Dobroběhu, který živí dobrou věc, byl poražen soupeřem, který nehraje úplně fér. Koronavirus zasáhl naše vlastní řady a většina pořadatelského týmu je v této chvíli v karanténě. Letošní Dobroběh tedy nebude.

vybíráme od 10.9.2020
44 400 Kč

přispělo

129 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Běžet pro dobrou věc se dá ale kdekoli - za vaším domem, v lese, po ulicích, na hřišti, dokonce i doma v karanténě:Poběžte s námi pro dobrou věc i letos. Je to jednoduché:

  1. V dárcovském formuláři si vyberte částku, kterou byste zaplatil(a) na Dobroběhu, pokud byste se účastnil(a). Pomocí odkazu Jiná částka lze nastavit i libovolnou částku, kterou chcete věnovat. 
  2. Uběhněte, ujděte nebo jinak překonejte jakoukoliv vzdálenost na libovolném místě, kde se právě nacházíte. Budete-li se chtít se svými výkony pochlubit ostatním dobroběžcům, nahrajte do FB události Dobroběh 2020 nebo na instagram @dobrobeh print screen Vašeho sport trackeru.
  3. Přidejte si ke svému profilovému obrázku na Facebooku rámeček Živím s Dobroběhem dobrou věc, aby se o tom dozvědělo i Vaše okolí a přátelé. 
Víme, že jedinečnou atmosféru závodu, bedny vítězů ani povzbuzování diváků u trati nic nenahradí. Pro nás ale i tak budete vítězi. Poběžíte nebo půjdete pro naše dobrovolnické centrum, které (stejně jako celá Rolnička) pomáhá dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska. 

Děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji všem hodně zdraví 😊

Magda Novotná
100 Kč

❤️❤️

Monika Havelec Lažková
300 Kč