CZ / EN

Centrum pro lidská práva a demokracii


Lidská práva Vzdělávání a výzkum

Podpora Centra pro lidská práva a demokracii

Centrum pro lidská práva a demokracii je nezávislý spolek zaměřující se na nestranný odborný výzkum témat spojených s ochranou lidských práv. Již více než deset let Centrum pro lidská práva a demokracii bezplatně vydává online časopis Bulletin lidských práv, ve kterém čtenáře informuje o aktuálním vývoji v oblasti lidských práv.

Centrum pro lidská práva a demokracii

Podpořte činnost Centra pro lidská práva a demokracii, které pravidelně přináší odborné informace o lidských právech v krátké a srozumitelné formě. Děkujeme, že jste s námi.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Centrum pro lidská práva a demokracii věnuje zvláštní pozornost čtyřem tematickým oblastem: Česká republika a lidská práva, Evropský systém ochrany lidských práv, Mezinárodní politika, byznys a lidská práva a Mezinárodní trestní spravedlnost. Ve spolupráci s univerzitními lidskoprávními centry z Maďarska, Polska a Slovenska publikuje rovněž online časopis V4 Human Rights Review. Současně Centrum vydává řadu dalších zajímavých článků na svém Blogu a pořádá odborné konference, diskuze a semináře zaměřené na problematiku lidských práv a demokracie. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu