HoSt - Home-Start Česká republika, z.ú.


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

Práce s rodinami a dětmi

🌟 Podpořte práci s rodinami v obtížné sociální situaci a dejte dětem šanci na šťastné dětství! 🌟 Co pro dítě znamená hraní s mámou a tátou, společná vycházka nebo povídání? Odpověď je prostá: VŠECHNO. Bohužel mnoho rodičů našich dětských klientů se často ocitá v těžkých situacích a bojují s nedostatkem řešení. Právě v těchto okamžicích přicházíme my. A právě tady přicházejí naše neocenitelné "mámy dobrovolnice" a terénní pracovnice. Jsme jako HOSTé, kteří navštěvují domovy našich klientů, abychom našli cesty, jak podpořit zdravé vztahy a vytvořit bezpečné prostředí. Spojuje nás společný cíl - pomoci dětem růst v lásce a bezpečí svého domova. Každý z nás ví, že dětství je jedinečné a neopakovatelné. A právě proto vám děkujeme za vaši cennou pomoc. Přidejte se k nám a společně měňme životy rodin s dětmi! Vaše podpora má obrovský význam. ❤️ Děkujeme, že pomáháte.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
🌟 Pomozte rodinám v nesnadné sociální situaci vytvořit láskyplné prostředí pro své děti! 🌟


Již 20 let se setkáváme s rodiči, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí a bojují s tím, jak vytvořit harmonii a podnětné zázemí pro své děti. Přenést lásku, jistotu a zdravé hranice je obtížné, zejména když sami jako děti neznali tyto základy. Mnozí z našich dětských klientů vyrostli v dětských domovech, kde zažili týrání, zanedbávání a násilí.

Rodiny s předškolními dětmi se k nám dostávají v okamžiku, kdy hrozí odebrání dítěte z rodiny. V České republice vyrůstá v institucích téměř 7 tisíc dětí, často z důvodu, že rodiče nevědí, jak se správně starat o své potomky v stabilním prostředí. A to je něco, co se snažíme změnit.

Věříme, že klíčem k prolomení tohoto začarovaného kruhu je pomoc zkušených rodičů těm méně zkušeným, terénní práce a kvalitní psychoterapie. Stejně jako je učíme sestavit funkční rozpočet a podporujeme je v jejich kompetencích, také jim radíme, jak si naplno užívat čas s dětmi. Poskytujeme profesionální pomoc s respektem a láskou.

Společně jako organizace HOST usilujeme o to, aby děti vyrůstaly v přirozeném prostředí plném radosti a lásky. 

Lepší dětství lepší svět. 

Přidejte se k nám a společně měňme osudy rodin s dětmi! Vaše podpora je cenná. ❤️

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Rok se s rokem sešel a je čas pro tradiční drobný příspěvek. Potřeba pomoci v rodinách v obtížné situaci určitě nepolevila.

Martin Točík

Skromná podpora užitečným aktivitám v době stále ještě nelehké.

Martin Točík
500 Kč

We love your org and the great work you're doing. Thank you!

Daniel William Mair

Pro dobrou věc v nedobré době - i menší dary mají smysl.

Martin Točík