Hospic sv. Štěpána


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Štěpána

Hospic sv. Štěpána se od r. 2021 stará o nevyléčitelně nemocné. Sloužíme a pomáháme těm, kterým již vlastní síly nestačí. Pomáhejte s námi a podpořte naše služby. Děkujeme, že pomáháte!

vybíráme od 27.7.2020

DARUJTE a POMŮŽETE

Pomáháte s námi nevyléčitelně nemocným.
1 379 060 Kč

přispělo

300 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tento projekt je součástí veřejné sbírky, a jeho cílem je shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Štěpána např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice a vzdělávání personálu hospice. Tato veřejná sbírka je registrována u K.Ú. v Ústí nad Labem.
Děkujeme za vaši pomoc!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Velice příjemné prostředí s empatickým a příjemným personálem, který velmi usnadňuje cestu na druhý břeh, odkud není návratu. Osobní zkušenost, bohužel.

Tomáš Zdrubecký

Děkujeme!

Petra Svobodová
2 000 Kč

Děkujem za péči o maminku.Kurel 🥰

Jiří Kurel
4 000 Kč

Krásné Vánoce, jako každý rok, posílám malý dárek, za úžasný přístup k lidem na poslední cestě. Před mnoha lety jste nám moc pomohli s péčí o mého tatínka. Moc děkuji.

Ivuška
500 Kč

Moc děkujeme za Vaší štědrost a dobrou vůli. Přejem klidný advent a krásné Vánoce.

Hospic sv. Štěpána

Nezapomínám

Dagmar Gogoská
1 000 Kč

Se zájmem jsem zhlédl novinky o zlepšování prostředí ve Vašem hospicu. Z Vaší činnosti je vidět, že do každé situace lze vnést světlo. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

Michal Nedělka
40 000 Kč

Poděkování z Liberce za stáž. Krásný den, děvčata :-)

Jana Matyášová
300 Kč

Přeji o trochu lepší dny

Petra Chaloupková
2 000 Kč

Rádi jsme přispěli ze školního jarmarku. Děkujeme MUDr. Řeháčkové za krásnou a užitečnou přednášku o hospicu.

Zš Lupáčova 3. A
2 000 Kč

Dárek od kolegů z O2 na rozloučenou s naší Bárou, která se rozhodla vyslyšet touhu svého srdce a odejít do neziskového sektoru, aby pomáhala potřebným.

Bára Božena Kozelková
4 000 Kč

Tak to moc děkujeme!
Tobě i kolegům za veškerou podporu, které se nám dostávalo od vás všech i dříve. Tobě Báro, přejeme šťastné vykročení a působení "v našem sektoru", který byť je neziskový , dokáže dát do pohybu velké změny a velké pomoci potřebným. A který také sám potřebuje lidi, jako jsi ty :)

Hospic sv. Štěpána