Hospic sv. Štěpána


Hospicová a paliativní péče

Hospic sv. Štěpána

Hospic sv. Štěpána se od r. 2021 stará o nevyléčitelně nemocné. Sloužíme a pomáháme těm, kterým již vlastní síly nestačí. Pomáhejte s námi a podpořte naše služby. Děkujeme, že pomáháte!

vybíráme od 27.7.2020

DARUJTE a POMŮŽETE

Pomáháte s námi nevyléčitelně nemocným.
860 409 Kč

přispělo

201 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tento projekt je součástí veřejné sbírky, a jeho cílem je shromáždění finančních prostředků na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Štěpána např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice a vzdělávání personálu hospice. Tato veřejná sbírka je registrována u K.Ú. v Ústí nad Labem.
Děkujeme za vaši pomoc!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji všem, kteří se podíleli na zpříjemnění posledních chvil života Rudolfa Forejta a vyprovodili jej na poslední "výlet" kde to ještě neznáme....

Jana Vyšatová
5 000 Kč

Poděkování z Liberce za stáž. Krásný den, děvčata :-)

Jana Matyášová
300 Kč

Přeji o trochu lepší dny

Petra Chaloupková
2 000 Kč

Rádi jsme přispěli ze školního jarmarku. Děkujeme MUDr. Řeháčkové za krásnou a užitečnou přednášku o hospicu.

Zš Lupáčova 3. A
2 000 Kč

Dárek od kolegů z O2 na rozloučenou s naší Bárou, která se rozhodla vyslyšet touhu svého srdce a odejít do neziskového sektoru, aby pomáhala potřebným.

Bára Kozelková
4 000 Kč

Tak to moc děkujeme!
Tobě i kolegům za veškerou podporu, které se nám dostávalo od vás všech i dříve. Tobě Báro, přejeme šťastné vykročení a působení "v našem sektoru", který byť je neziskový , dokáže dát do pohybu velké změny a velké pomoci potřebným. A který také sám potřebuje lidi, jako jsi ty :)

Hospic sv. Štěpána

Dobrý den, chci vám všem vřele poděkovat ,jak jste se postarali v dubnu 2005 o mého milovaného manžela Pavla Dorňáka (43 let),který u vás strávil poslední dny svého života. O takové skvělé péči jako u vás se mi ani nesnilo. Personál velmi milý a vstřícný k manželovi i ke mně a mým 3 dětem.
Nikdy vám všem nebudu moct být dost vděčná- Mohu říct PánBůh zaplať .
S velkými díky Margareta Dorňáková

Margareta Dorňáková

Děkuji za vše.

Romana Svobodová
2 000 Kč

Děkuji za výbornou péči a pomoc všem skvělým lidem z hospice sv. Štěpána, kteří pomáhají našim nejbližším v posledních dnech života. Konkrétně děkuji za pomoc a podporu, díky které jsme se mohli doma postarat o moji maminku, aby mohla být s rodinou až do posledních okamžiků.
Dokud se s tím člověk nesetká v osobní rovině, nedokáže vůbec docenit jak potřebná a důležitá je tato mnohdy nelehká práce. O to větší díky vám všem.
S úctou a hlubokou poklonou, děkuji.

Tomáš Voves
30 000 Kč

Děkuji, že jste se nám postarali tak hezky na poslední cestě o tátu

Jana Šatánková
1 000 Kč

Děkuji Vám moc za to, co děláte. Snad i tato částka přispěje na dobrou věc. Přeji Vám požehnané vánoční svátky.

Dana Nováková
1 000 Kč